Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogytartsan egésszégesen a...

Hogytartsan egésszégesen a hajamat?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy maradhatna egészséges vágassak belőle vagy shampont rakjak rá vagy mit tegyek nem tudom! Kérlek írjatok jó megoldásokat!

2019. ápr. 28. 03:32
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
Első tanácsom, hogy tedd a megfelelő kategóriába!
2019. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő egészséges vitamindús étkezéssel:

[link]

Hajvégeket havonta egyszer, vagy kéthavonta egyszer vágd le.

2019. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a hőt, lehetőség szerint levegőn szárítsd, illetve a természetes pakolások is jót tesznek, például kókuszolaj. Ha töredezésre hajlamos, nagyon vékonyszálú, akkor az sem mindegy, milyen fésűt használsz, mert könnyen szakadnak a hajszálak. Nekem a disznósörte kefe vált be. Egyetértek a havonta vágatásban.
2019. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Kerüld a hőt. Ritkán vasald csak vagy göndörítsd.

És ne hajszárítóval szárisd meg. Hagyd, hogy szabadon száradjon.

Hm..nekem ezek válnak be. Nincs semmilyen komoly tanácsom.

Én mondjuk csak évente 1x vágatom hajam és nincs semmi baja..nagyon is szép. Bár lehet neked rádférne.

2019. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2019. máj. 2. 06:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!