Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés
Leiyla nevű felhasználó kérdése:

Tudtok ajánlani olyan hajsampont ami száz százalékban bio esetleg illatmentes?

ápr. 28. 12:38  Privát üzenet  

A válaszok
dm baba hajsampon

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 28. 12:51 Privát üzenet
Google, krémmánia

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 28. 13:29 Privát üzenet
Ismerek párat, de nem ajánlom ☺ zsíros, lapos lett a hajam, a fejbőröm kipirosodott és viszketett a mindenmentes samponoktól. Az egyiktől sebes is lett.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 28. 14:20 Privát üzenet

Nekem 93%ban természetes van, a létező legjobb. Ekcémás a fejbőröm, eredetileg ezért ajánlotta a dokim, de azon túl, hogy meggyógyítja, kb heti egyszer kell hajat mosnom, olyan szinten tisztán tart.

Apivita a márka.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 28. 15:02 Privát üzenet

Ugye tudod, hogy a "bio" jelölést a földművelésben használják, ott ahol nem használnak műtrágyát, hormonokat és gyógyszereket. Kozmetikai szereknél értelmetlen a fogalom.

Illatmentes természetesen létezik, gyógyszertárban lehet kapni. Kikeverik bárkinek illat nélkül.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 29. 18:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szorongó és kényszerbeteg vagyok. Van olyan sampon vagy hajmosási technika ami illatmentes vagy full természetes? Ami után nem öblítem adjon a hajam?
Van olyan dezodor ami illatmentes, hatásos és az ára is jó?
Írnátok nekem alkohol és illatmentes hajápoló termékeket?
Illatmentes golyós dezodort lehet kapni?
Ha egy kozmetikai termék valahány százalékban tartalmazza a hatóanyagot, akkor az tömegszázalék, térfogatszázalék vagy mólszázalék?
Tudtok termékeket mondani amik jók olyan hajra ami egyszer szálkás és egyszer zsírozs hajra? Ha tudtok válaszolni PLS írjátok oda százalékban működik és hogy olcsó vagy drága?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!