Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami amivel befesthetném...

Van valami amivel befesthetném a hajam?

Figyelt kérdés
még sosem festettem, meg semmi, ilyen aranyszőke hajam van és szerintetek ehhez illene valamilyen ombre? vagy melír? igazából vagy vörösesre gondoltam, de az a világos vörös, vagy még világosabb szőkésre, az egészet nem szeretném, csak egy kis változásra vágyom. Viszont lehet hogy az én hajam színéhez nem nagyon illik semmi. lapockáig érő egyenes. esetleg képet is küldhettek :D
2019. ápr. 28. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldhetsz :)
2019. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint ti küldhettek, milyen tippeket adnátok. vagy akár a hennáról is hallottam, de nem tudom hogy működik
2019. ápr. 28. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te nem tudod mi illik a hajadhoz úgy láttatlanban nehezebb ötletet is adni. Mi menne az arcodhoz is, nem csak a hajdhoz. Milyen egyáltalán a stílusod.

Van aki csak barna melírt rakat bele, esetleg csak a végét festeti, de van akinek jól áll, van akinek meg nem.

2019. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontanám el.

A természetes szőke haj elég ritka. Nincs értelme festegetni, mert nehéz visszakapni az eredetit.

Esetleg talán világosabb szőkére.

Nekem is világos aranyszőke az eredeti, tini koromban volt nagyon világos szőke melír benne, szerettem, teljesen természetesnek hatott, és az az előnyöm volt, hogy az én hajamat nem kellett külön szőkíteni, így is lehettek szinte fehér tincseim.

Szóval maximum egy világosabb szőkével próbálkoznék.

2019. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!