Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Visszafessem a hajam a termeszetes szinemre? Tovabbiak lent

A természetes hajszinem sotet szőke, mindig utaltam 15 eves korom ota nem is lattam. Azota vilagos szoke a hajam. Mindenki azt mondja ez nagyon jol all. En is imadom. Viszont a folyamatos festestol toredezik, es hullik. Viszont felek hogy a termeszetes hajszinem rosszul áll. Van ra tippetek hogy probaljam ki hogy jol allna e ez a szinu haj? Persze fodrasszal szeretnem majd megcsinaltatni.

ápr. 28. 18:09  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Természetes raszta letincsezés?
Ti mennyire szeretitek az eredeti hajszíneteket?
Szorongó és kényszerbeteg vagyok. Van olyan sampon vagy hajmosási technika ami illatmentes vagy full természetes? Ami után nem öblítem adjon a hajam?
Úgy olvastam, hogy a kurkuma, szodabikarona, kave, es viz kevereke, nagyon jo labszor megritkulasara, mukodhet ez a recept? Nektek van valamilyen tapasztalatok a termeszetes...
Kb.6-os színmélységű természetes barna hajamra hányas oxi kell 9. 0-ás hajfestékhez?
Különleges, de festett hajszín, vagy természetes, de unalmas?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!