Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL szőrtelenítés/ milyen...

IPL szőrtelenítés/ milyen fokozaton hasznaljatok?

Figyelt kérdés

Vettem egy JIN BISON markajuk szőrtelenítő gepet,5 fokozaton tud villani, de a 3-dik fokozat mar csak nehezen turheto ego erzest kelt.Ti milyen fokozaton hasznaljatok?

amugy ebayrol 25zer forintert meg lehet venni, itthon pedig 100-150ezrek ert aruljak..mindenamino hu oldalon.. nagy kamuk amugy,semmi kulobseg nincs ebben a gepben es az övekben..



2019. ápr. 29. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Remèlem tudod hogy semmit nem ér! :)

Max foltokban kikopik a szőröd, ami idővel vissza fog sűrűsödni.

De, nézd a jó oldalát,legalább csak 25 ezret dobtál ki az ablakon, ès nem 100 ezret!

2019. ápr. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ugye nem reklámozol?


Attól hogy neked nem jött be első, másnak működhet ám.

Mondjuk a márkát nem ismerem, nem tudom, mennyire jó, illetve, egyáltalán számít-e, hogy milyen márka.

Philips lumea, 5 fokozat, 4-esen szoktam. Néha fáj, gondolom ott, ahol pont olyan fázisban van a növekedés, de többnyire meg se érzem.

2019. ápr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is Philips lumeát használok, 4-es fokozaton szoktam használni.

Kb 5 éve vettem, és még mindig jó nekem, és alig használom, igazából az első rendes kezelés után csak ilyen 2-3 havonta használtam/használom, mert mindig elfelejtettem/elfelejtem, és alig nőtt vissza szőr.


Gondolom az egyes úgy érti, hogy akkor nem használ, ha valaki VÉGLEGES szőrtelenséget szeretne elérni, DE ma még nem tart ott a kozmetikai tudomány, hogy a végleges szőrtelenítés lehetséges legyen..


A villanófényes és lézeres szőrtelenítő eljárás is TARTÓS szerőtelenítő eljárás, sok helyen tévesen/kamuból reklámozzák végleges szőrtelenítésnek.

2019. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen így értem. Nincs végleges szőrtelenítés!

Az mind marketing fogàs. A megfelelő nèv, inkàbb a tartós szőrtelenítés lenne.


Èn ha bele akarnék ebbe vàgni, akkor biztos nem otthon hasznàlható ketyerékkel próbálkoznék. Ràbíznám szakemberrel. Azzal legalàbb lessz hatása is.

Én amúgy sose próbáltam még semmilyent.

A kérdésre a válaszomat a munkàmra alapoztam. Ilyen téren dolgozom, szóval ismerem az IPL-t, ès a depilaciót.


Lelehet nyugodtan pontozni. Én csak az igazságot írtam.:)

2019. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, akkor neked nyilván nem érdeked, hogy elterjedjen az otthoni készülékek használata. Pedig még ha a 150 ezres készüléket veszi meg az ember, ami valóban kibír 5 évet, még annak is visszajön az ára a kozmetikusnál történő tartós szőrtelenítéssel összehasonlítva.


Egyébként valamelyikőtök (aki használja) tud arról, hogy léteznek-e ezekhez pótfejek? Tudom, hogy alapból hosszú élettartamúak, de jobb lenne, ha nem kellene egy amúgy hibátlan készüléket kidobni egy pótalkatrész hiánya miatt pár év múlva. Csak néhány névtelenebb márkához találtam, és azok is csak pár ezer órát bírnak, töredékét az eredetinek.

2019. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Villamos szakember vagyok, a lampa mindegzikben ugyan az, a technologiai is ugyan az!

Hiaba veszed a dragabbikat, a kislo lampa ugyan az mindben!

Amiben kulombozik ,hogy az elektronikan az erosseget hogyan tudod szabalyozni..

(Általánosságban elmondható, hogy az első 3-5 kezelést 2 hetente kell ismételni, utána pedig 3- 4 hetente. A fenntartó kezeléseket 3-6 havonta. Így ha most elkezded, a jó időre már nem kell bajlódnod a szőröddel.)

2019. ápr. 29. 21:03
 7/8 A kérdező kommentje:

Az utolsonak.


Villanas szamban merik, az enyem 350.000 villanast tud!

Egy total test levillantasa 700 villanas korul van.

ebazrol rendeltem hozza eytra lampat, igy tudom cserelni ha kiegne..

2019. ápr. 29. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Na jó, tegyünk rendet.

1. Az otthoni gépek is megfelelőek, ha az ember megfelelően használja.

2. Az olcsóbb fajták cserélhető fejhűek, DE azok a lámpár kevés villanást tudnak, ~gyakran kell új fejet venni hozzá, így kb ugyanott van az ember, mintha 5 évente venne újat.

3. Először kb 2-3 hónapig 2 hetente kell alkalmazni (emberfüggő is nyilván), utána pedig 5-6 hetente a fenntartó kezelést.

2019. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!