Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hülyeség lenne az esetemben...

Hülyeség lenne az esetemben egy hajfestés, főleg szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Természetes fekete, hosszú és göndör hajam van. Eddig nem mertem befestetni,mert féltem elveszíteni a természetes fekete hajszínem, és sokan azzal riogattak,hogy nagyon elrontanám egy hajfestéssel a hajam. Mármint,hogy parókaszerű lenne tőle.Tényleg nagyon elrontanám?

Van esetleg olyan hajfesték,ami természetesebb anyagokból van, kevésbé roncsolja a hajat? Szoptatok, ezért nem tudom milyen hajfestéket használhatok. Világosabb barna vagy rézvöröses árnyalatokban gondolkoztam.

25/L



2019. ápr. 30. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Fekete hajat nem fogsz tudni világosbarnára vagy rézvörösre festeni egyszerű drogériás dobozos színezővel, tartós színezővel.

Mivel nagyon sötét a hajad, így talán egy árnyalatot lehet rajta világosítani. Jóval másabb eredményhez le kéne szívni, amit nem ajánlok.

Ha szeretnél is kicsit változtatni rajta, inkább menj el fodrászhoz. Egy kis melír, satír vagy más technika, amihez nem kell az egészet befesteni jó lehet. De én a helyedben maradnék az eredetinél. Ha jönnek az ősz hajszálak, akkor úgyis festheted majd eleget :)

2019. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor szerintem maradok továbbra is az eredetinél. :)
2019. ápr. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!