Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium segít eltüntetni...

A szolárium segít eltüntetni a pattanás utáni nyomokat? Halványít?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még szoliban,meg amúgy is halvány barna bőröm van szóval nem a színem erdekelne,hanem,hogy segít e elhalványítani a nyomokat :)

Tudom,hogy mindjárt jön a nyár,de szeretném még előtte "feljavítani" a bőröm :/

Leginkább a hátamon van sok,kipattogtam a samponoktól,mosóportól stb..

Hány alkalom után látható a változás ha van?



2019. máj. 1. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Konkrétan a szolárium nem tudom elképzelni, h halványítana. Sőt! Abből indulok ki, h gyantázás után a kozmetikusom mindig felhívja a figyelmem, h tilos napra menni, mert a nap " beégeti " a bőrömbe a pöttyöket. Szerintem a szoli is ezt teszi. Vannak nagyon jó akné kezelő krémek, én a helyedben azokat próbálnám meg.
2019. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kicsit sem. Van ismerősöm, akinek ilyen hegei vannak. Rendszeresen szolizik, napozik, ugyanúgy látszik neki.
2019. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj vele szoliba. A hegeknek, foleg ha frissek, nagyon nem tesz jot, es a szinen se fog valtoztatni.
2019. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
A szoli leginkább a szottyadt bőr előidézésben segít, a pattanás utáni nyomok maguktól elhalványulnak, addig meg használj alapozót.
2019. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze..alapozót,hogy mégjobban eltömődjön a bőröm..

Amúgysem használok semmi ilyet

Bio oilre jutott a valasztas:)

2019. máj. 1. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Mert az olaj nem tömíti el a pórusokat?
2019. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cicaplast, pár hét alatt javul
2019. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!