Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Punci epilálás? Hogyan?

Punci epilálás? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdek aktív szexuális életet élni a párommal és hát felmerült az intim szőrtelenítés kérdése. Leborotváltam, de valami borzalmas lett. Ezért gondoltam, hogy helyette áttérek az epilálásra. Bírom a fájdalmat, lábamat, meg a hónaljamat is epilálom már régóta. Viszont tökéletesen szeretném csinálni, hogy szép legyen és ne legyen semmi probléma. Ezért kérlek Titeket, hogy írjátok le a tapasztalataitokat, pontosan mit hogyan csináljak, mivel kenjem be előtte/utána? Az egész puncit le lehet epilálni? Ott a fenekemnél is, ahol nő szőr? Ha igen, akkor ott hogyan? A fájdalom nem probléma, azzal megbirkózom.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :-)



2019. máj. 5. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Azert eloszor nezd meg hogy az epilatorod alkalmas-e erre, mert ha kez es lab szortelenitesere talaltak ki, akkor nagyon nem ajanlom, mert be fog tole verezni a borod, es sokkal rondabb lesz mint a borotvatol. Ha azt szeretned, hogy teljesen tokeletes legyen, akkor menj el gyantaztatni...
2019. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
A lábamon én meg sem érzem kb. az epillálast, de ott lent, valami kegyetlen. Sosem epillalnám le, én a cserélheto fejjel szoktam, ami teljesen simára borotválja
2019. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor a borotvával volt a gond.. Milyet használtok? Hogyan csináljátok pontosan? Mivel kenitek be előtte/utána? Nagyon örülnék, ha valaki le tudná írni pontosan :)
2019. máj. 5. 09:52
 4/20 A kérdező kommentje:
Túl szemérmes vagyok, kozmetikushoz biztos, hogy képtelen lennék elmenni gyantáztatni... vagy esetleg azt magamnak? És akkor hogyan? Teljesen tanácstalan vagyok, szóval minden tipp nagyon jól jön :-)
2019. máj. 5. 09:54
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

nem kötelező ám csupaszra borotválni ott lent. nekem sose volt kényelmes. én vettem egy olcsó hajvágó gépet és a 3mm-es beállítással szoktam rövidre vágni. nem viszket, nem pirosodik, nem nézek ki úgy mint egy pubertáskor előtti kislány. nekem így tökéletes


de ha mindenképpen kopaszra akarod, én inkább gyantával próbálkoznék, mint epilátorral. vagy ha az se jön be, akkor próbáld azt hogy a szőrnövekedés irányába húzod a borotvát, és utána használj hintőport a területen! csökkenti a pirosodást és a gyulladást, sokkal kényelmesebb mint szárazon.

2019. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Nekem sosem volt problemam a borotvalkozassal, de ugy emlekszem mikor elkezdtem szorteleniteni en is borzalmasnak gondoltam (akkor lehettem 11 eves talan.. esztetikai okok miatt, borzasztoan zavart es zavar a mai napig a legkisebb szor is) szoval lehet nem csinaltad rosszul, csak furcsa meg neked elsore.

De van kulon intim helyre valo borotva is !

2019. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon örülnék, ha valaki le tudná írni pontosan :)

" "punci"


Ezt a kérdést nem csaj tette fel, hanem a szokásos perverz. Google a barátod, ha mégis lány vagy...de kétlem.

2019. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert mi lányok nem használjuk a punci szót, vagy mi? Akkor mit írjunk helyette? Muff, sunci, csúnya? Miért ne nevezhetnénk a nevén?
2019. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De, csak szerintem eléggé átlátszó az egész. Mindegy, felőlem részletezzétek neki az intim dolgaitokat.
2019. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez abszolút nem intim, ezt egy vadidegennek is elmondám anélkül, hogy elpirulnék, de egy anonim fórumon meg aztán pláne semmi intimet nem látok benne. Ha valami kélyenc, akkor váljék egészségére
2019. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!