Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuként mit használjak pattaná...

Fiuként mit használjak pattanás ellen?

Figyelt kérdés
eléggé elkezdett pattanásos leni az arcom és a vállam/hátam. leginkább drogériás terméket keresek de nem zárkozok el a gyógyászati termékektöl sem. mosz fiu vagyok nem szoktam ezzel foglalkozni de szerintem teljessen normál bőröm van tehhát bármi ötletre kiváncsi vagyok. a válaszokat előre is köszönöm.

2019. máj. 5. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire pattanásos, de ha nagyon akkor erdemes felkeresni egy borgyogyaszt. Nekem is nagyon szepen helyre tette a bőröm. Ha szeretnél kuldhetsz képet hogy mennyire az, hatha tudok segiteni.
2019. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Farmasi teafa sos szérum. Látványosan segít!
2019. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ha nem is bőrgyógyászhoz, akkor kozmetikushoz is nyugodtan elmehetsz. Ő is meg tudja állapítani, hogy milyen bőrtípusod van, kérhetsz tőle tanácsot az ápolására, esetleg termékajánlást. Nem titok, hogy nem csak lányok járnak oda, én is nem egyszer futottam össze fiúval, akit ugyanúgy tisztítottak, mint engem szoktak. És inkább legyen szép és egészséges a bőröd, minthogy ciki legyen fiúként kozmetikushoz járni. :)

Vállra és hátra is lehet szerintem ugyanazokat a termékeket használni, esetleg otthon szólsz valakinek, hogy kenjen be téged.

2019. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a Zinerit oldat vált be egyedül. A kozmetikus csak még jobban elrontotta, mondjuk nekem nagyon rossz bőröm van. A bőrgyógyász a biztosabb akkor már
2019. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én jelenleg ha előjönnek a pattik, szoktam használni a Garnier pure arcgélét

[link]

Ami fertőtlenít is, és gyulladáscsökkentő. Elvileg minden nap lehet használni, de gyakorlatilag nekem úgy, hogy zsíros bőröm van, ha mindennap használom, nagyon kiszárad, szóval olyan 2-3naponta érdemes.


Emellett bőrgyógyász által ajánlott krémet használok, ami eltüntette a kamasz kori hegeket, és most is használom, mert nagyon jó. Viszont nem olcsó.

A La roche posay effecalar duo +-t amit gyógyszertárba lehet megvenni.

2019. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és igazábol nem kritikussan pattanásos annyira mint bárki másnak a koromba.csak hát még is csak zavar egy picit.
2019. máj. 5. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
majd idővel elmúlik. Ha már elkezd szőrősödni az arcod akkor már a pattanásos korszak vége fele közelítesz.
2019. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az akneroxid 2%ot os kipróbálhatod ha nagyon vészes
2019. máj. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajanlom nagyon a La Roche Posay, Biotherma markakat. Nagyon minosegi termekeik vannak, es hidd el, megeri beruhazni rajuk. Azert a borodrol van szo, ne kenj ra barmit...

Menj el egy borgyogyaszhoz, o biztosan segit majd. Sajat tapasztalatbol mondom, hogy a magan klinikakat erdemes meglatogatni. Van egy orvosod, amely veld foglalkozik, a sajat esetedre ir fel megoldast. Nem varsz 2 honapot egy vizsgalatra, nem csak hasbol mondanak neked termekeket, merthogy az mindenkinek bevalt.

Es kerlek, NE!!! netrol valaszd a megoldast. Ki tudja mi all a pattanasok hattereben, ezert ne kenj ra barmit. Ebbe beletartoznak a nagyon termeszeted szerrk is. Ne mondja nekem senki, hogy ket anyag osszekeveresevel el lehet tuntetni a pattanasokat. En is hulye voltam, a netrol vett arcradirt hasznaltam. Eredmeny:nagyon erzekeny bor, alergias reakciok, sokkal tobb pattanas. Es nen is volt sok dolog benne: mez, cukor, citromle, szerecsendio. Ott le volt irva, hogy mennyire hatasos es gyulladscsokkento es bla bla bla...azt nem irta senki, hogy 1 teasknal szerecsendio konkretan leegeti a borodet.

Csak annyit akarok mondani, hogy a minosegi BORGYOGYASZATI termekek nem hiaba kerulnek kicsit tobbe...inkabb haszanalj keves, de szamodra eredmenyt elero terrmeket, mint hogy legyen egy szekrennyi lomod.



L

2019. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!