Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék itthon gyantázni...

Hogyan tudnék itthon gyantázni? Milyen gyantát vegyek?

Figyelt kérdés

Már többször nekifutottam drogériában kapható gyantáknak, de az eredmény mindig 0 volt.

Alig szedett le 1-2 szál szőrt, olyan fájdalmak közepette, hogy jesszus....


Lábgyantázásra még csak-csak elmegyek kozmetikushoz, de intim részekre nem szeretnék.


Aki otthon gyantáz, tudna segíteni?


2019. máj. 6. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Fodrászkellèkes boltban vettem 100ml gyanta melegítőt és hozzà 100 ml gyantapatronokat.

Alveoláról is rendeltem már, ott is mindent belehet szerezni.

Alveolán vettem lehúzó csíkokat, gyantaoldó olajat és gyantázás utàni nyugtató krémet.

2019. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én wax warmert használok. Nem pepecselek még külön a gyantacsíkokkal, meg semmivel. Felmelegítem a melegítőben a gyöngyöket, spatulával rá a bőrömre, megszárad, lehúzom. Ennyi.
2019. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régen ezt használtam. Nem túl profi, de működött.

[link]


A "konzerv" vagy a granulátumos gyanta jó bele.

[link]


A hőmérsékletet ki kell tapasztalni, vigyázz, mert igencsak forró tud lenni!

2019. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt írtam én is.
2019. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:

Nekem a kozmetikus az intim részt a rendes, hagyományos gyantával szedi le, amit lábasban melegít.

Szerintem a patronos bele sem ragad rendesen.

2019. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!