Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték eltávolító?

Hajfesték eltávolító?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évek óta feketére van festve a hajam de nagyon szeretnék megszabadulni tőle. Olvastam egy hajfesték eltávolító szerről, amit a DM-be lehet beszerezni és Color B4 a neve. Van aki használta már?Segít a festett fekete hajamon? Vagy esetleg más módszer erre a problémára?Félhosszú hajam van. Előre is köszönöm! 24/L

2019. máj. 6. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

túlárazott szőkítőpor. én mondjuk már egyszer kiszívattam a fekete hajam, de nem feltétlenül ajánlom ezt másnak, max ha tudja is, hogy mit csinál. Legutóbb pl az alfaparfnak a szőkítő porát próbáltam ki, abban van kötéserősítő is és semmi baja nem volt a hajamnak.


Én inkább azt javasolnám, hogy vegyél rendes szőkítőport max 9%-os oxival és egy max középbarna hajfestéket.

2019. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én használtam. “Leszedte”, aztán visszasötétedett. Találtam jobb terméket.
2019. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a Color B4-et egyáltalán nem ajánlom,egyik barátnőmnek teljesen tönkretette a haját, jah és igen, visszasötétedett 2 nap után, szóval semmire nem ment vele.


Ami viszont tényleg használ, az az aszkorbinsav, más néven C vitamin por. Ez sokkal kíméletesebb, viszont lassabb folyamat is. Egy használat tuti nem lesz elég az évek óta festett hajra, viszont ha 1-2 hetente alkalmazod, akkor pár alkalom után szépen leszedi a festéket, úgy hogy a hajadat sem teszi tönkre.

2019. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!