Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Melyik a legjobb pasztell hajfestek?

Drogeriakban kaphato tartos hajfesteket keresek, amivel pasztellilara tudnam festeni a hajam. Van mar tapasztalatok hajfestessel, es nem akarok fodraszhoz menni vele:) a hajam festettszoke amugy(eleg vilagos), es eleg sok markas(loreal schwarzkopf) termekrol olvastam rossz velemenyeket...

Elore is koszonom a valaszt!

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, hajfestés, hajápolás, pasztell, lila, minőség

máj. 9. 20:19  Privát üzenet  

A válasz

Szia, nekem a L'Oréal Colorista Washout bevált, bár az nem teljesen tartós hajesték.

Más drogériás hajfestékkel nincs tapasztalatom, viszont a Manic Panic színezők már rendelhetőek Magyarországon is, és azokról sok jót hallottam.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 10. 15:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A vaddisznó sörtéjű kefe tényleg jobb a hajnak? Sok helyes olvastam, hogy ez a legjobb.
Fülbelövés hely eltüntetésére mi a legjobb módszer, krém vagy bármi?
Melyik a legjobb hajlakk ami nem nedves permetet fúj hanem száraz és nem rúgja ki magát a göndörített haj?
Akvarell+pasztell vegyes technikához milyen papír a legjobb?
Melyik hajgöndörítő krém a legjobb amit a rossmanban be tudnék szerezni?
Forgofejes korkefes hajszaritot szeretnek vasarolni, ajanlasokat szeretnek, hogy melyik marka/típus volna a legjobb, illetve mi az amit figyelni kell, hogy nehogy kifogjak egy gyenge keszuleket?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!