Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami nagyon jó hővédőt?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz, igénybevett és töredezett a hajam. Nem szoktam vasalni, csak akkor ha nagyon muszáj, vagy ha éppen valamilyen alkalom van. Kérlek, ajánljatok valamit, mert én még jót nem nagyon találtam és egyébként sem tudom, hogy milyen lenne megfelelő.

2019. máj. 12. 22:58
 1/2 anonim válasza:
A hővédő mellett én kókuszolajat fogtam felkenni a töredezett végekre hajmosás előtt, ha van időm akkor egész napra is, és teszek rá egy rossz sapkát. Emellett a syoss valamelyik lila, fújós hővédőjét használom, és nekem így sokkal szebb a hajam
2019. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a syoss keratin heat hővédőjét használom. Nekem nagyon bevállt, nem nehezíti el, ugyan olyan könnyen kifésülhető, finom illata van és utána exrta tartós a vegeredmény.

Én úgy használom, hogy hajmosás után feltűzöm a hajam nagy részét, ami lentmarad azt kifésülöm, befújom a hővédővel és megint kifésülöm. Ezt megismétlem minden réteggel. Megszárítom a hajam és ha vasalom/ göndörítem, akkor megint befújom az egészet és kifésülöm, hogy mindenhova jusson.


Pluszban tényleg jók még az olajok csak arra kell figyelni, hogy a kapható hajolajok 90%-a konkrétan szilikon, ami ilyen magy mennyiségben hosszú távon nagyon lerontja a hajad állapotát. Az yves rochernek van egy nagyon jó én azt szeretem. De ahogy az első is írta, lehet használni natur olajat is, ott csak arra kell figyelni, hogy olyat válassz ami nem komedogén. A kokuszolaj pl az, és ha érzékeny rá a bőröd akkor teli leszel bőr alatti pattanásokkal. Én mindíg így járok, de a tesómnak pl soha semmi baja.

2019. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!