Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek ehhez hasonlo...

Van valakinek ehhez hasonlo frufruja? Zavar a latasban?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]


Egyetlen felelmem, hogy zavarna a latasban. Van szemuvegem, igaz nem allando, de nem akarom rontani vele. Akinek ilyen van, az latja a frufrujat?



2019. máj. 13. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna a látásban? Bőven a szemöldök vonalánál van vége a hajnak. Arra kell csak figyelni, hogy kb. két-három hetente le kell vágni, mert akkor már belelóghat a látómezőbe.
2019. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem zavar de elviselem

Enis szemuveges vagyok

2019. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolso:

Neked nem er ennel lejjebb? Es mennyire zavaro? Ugye maganal a szemuvegnel is ott a keret a latoszogben, engem az is zavar.

2019. máj. 13. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Par mm-el er lejjebb az enyem csak, de allandoan bele akad a pillamba, azert zavar. (Muszempilla)

Meg nagyon gyorsan no, igazabol hetente csipek az aljabol.

2019. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A képen lévő frufru nem lóg bele a látómezőbe. Ez még nem zavaró ennél még egy picit hosszabb is lehetne. Jól néz ki.
2019. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!