Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik kopaszok vagy...

Lányok akik kopaszok vagy hajnyírást terveznek? 19/L

Figyelt kérdés

Van itt aki volt már kopasz?

Miért nyírtátok le a hajatokMegbántátok?

Én nyáron fogom lenyírni, kb. mindenki ellene van de nem érdekel mert már régota tervezem.



2019. máj. 13. 20:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
9%
Miért lesz jó neked babám, ha kopaszra vágod a buksid? Szerintem az emberek többsége azt fogja hinni, hogy beteg vagy, hacsak nem a rucid is "olyan" lesz. Szerintem ne tedd, biztos csinos séród van, ne vágd le kopaszra.
2019. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam "kopasz", igazából kb. fél centis hajam volt. Nem bántam meg, ki akartam próbálni, és megtettem. Most már sokkal hosszabb, és azért növesztettem meg, mert pasinak néztek, holott D kosaras a melltartóm. :D Kényelmes viselet volt, főleg nyáron, és könnyű volt kezelni - sokat sportolok, nem érek rá a hajammal bindzsizni.
2019. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak az egyik oldalt van felnyírva a hajam, kb 1 centis, a másik oldalt az állami ér. Nem bántam meg.
2019. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Első, ki kíváncsi erre? A kérdező nem ilyen jellegű választ várt...

Én például múltkor egy fél centis hajú lánnyal flörtöltem a metrón. Hihetetlenül dekoratív volt. Ez már rögtön téged cáfol. Ennyit erről.

2019. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak haj, ha nem tetszik majd visszanő :)
2019. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
5%
Vágd le, a rövid hajról azonnal felismerjük a bolond nőket.
2019. máj. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Hülyék vagytok! A férfi nem bolond nert épp rövid a haja?? És ha hosszú? Istenem a haj csak szőr a fejünkön.
2019. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
95%

Voltam.

Félig saját döntés volt, de inkább nem. Nagyon nagyon extrém mértékben elkezdett hullani a hajam (épphogy csak beletúrtam a kezemmel, nem is tépkedtem, és egy marék haj volt a kezemben, meg az egész lakás az én hajammal volt tele, hiába szedegettem mániákusan egész nap, reggelre a párnám is csupa haj volt...), de szerintem amiatt nem lettem volna soha teljesen kopasz (úgy, mint a kemosok), viszont nagyon untam már, idegesített, nem is volt szép, ezért lenyírtuk teljesen. Ez tavaly nyáron volt. Kb 1 héttel ezelőttig még parókát hordtam, pedig nem terveztem sokáig, azt hittem, hogy lesz bátorságom kopaszon utcára menni, de nem volt. Eleinte tetszett, hogy tök különleges hajaim vannak, és gyorsan tudom váltogatni őket, de aztán egyre jobban megutáltam a parókát, kényelmetlen, nem természetes, meleg... Már régóta meg akartam szabadulni tőle, csak nem volt elég bátorságom hozzá. Amíg parókát hordtam, a vége felé rengetegszer gondoltam arra, hogy megbántam az egészet, pedig sose volt szép, hosszú hajam, max mellig ért mindig. Aztán végre valahára rávettem magam, hogy fodrászhoz menjek, és vágattam egy pixie-t, és most így hordom. Az első 3-4 napban nagyon nem mertem így emberek közé menni, mert hát lényegesen rövidebb, mint a parókám, és az embereknek nem igazán tetszik a rövid haj... De sokkal kényelmesebb, és sokkal szabadabbnak érzem magam a saját hajammal, és mindenki azt mondja, hogy jobb, mint a paróka, meg hogy egyébként is jó, és jól áll. Inkább azt bántam meg, hogy nem hagytam el már régebb óta a parókát. Még most is hullik a haja, de már nem annyira extrémen, mint tavaly, és szebben, egészségesebben is nőtt vissza, meg régebben festettem, az is eltűnt belőle, úgyhogy igazából nem bántam meg.

20/L

2019. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
28%
Ez csak egy fétisee pasi kérdése. Ha valaki válaszol, h szeretne csak nem meri, privátban felajánlja, hogy levágja. L.
2019. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
#11 Mi bajod van neked?
2019. máj. 14. 14:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!