Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium! Segítség kezdő...

Szolárium! Segítség kezdő szolisnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem voltam még szoláriumban, de több ismerősöm ajánlására lehet kipróbálnám.


Nyáron elég könnyen és szépen barnulok, viszont télen annyira hó fehér leszek, hogy az kegyetlen. Sápadtnak tűnök, a bőthibák is jobban látszanak, plusz szerintem jobban nézek ki egy egészséges barna színnel :D


Kezdő szolisnak milyen gyakorisággal, hány percet ajánlanátok mondjuk fekvő szoliban? Azt hallottam minden szoli kicsit máshogy működik. Ezt első alkalommal gondolom megmutatják/elmagyarázzák, ugye? :D


Köszi a segítséget! (:



2019. máj. 14. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:

* bőrhibák, hófehér..(:

bocsi gyorsan írtam

2019. máj. 14. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, segítenek

És ha meg nem voltál, kerdezhetsz is és elmondják, hogy neked kb hány perc javasolt, hogy ne égj le

2019. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel minden gép màs és màs, ezért mondhatunk mi akàrmit neked. Nem lessz érdemleges a válasz.

A legegyszerübb ha a szolisnak elmondod hogy sose voltál még és nem tudod mi hogy működik, mennyire érdemes menni stb.

Ő mindent részletesen elmond!!

2019. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!(:
2019. máj. 14. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!