Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés
Deku-kun nevű felhasználó kérdése:

Mi baja lesz a hajamnak ha mostantól minden nap?

Eddig két naponta mostam hajat de a második nap mindig olyan fura hozzá érni és reggelre meg nagyon rosszul áll. Vagy esetleg mit tehetek hogy ne így legyen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, hajmosás

máj. 15. 08:16  Privát üzenet  

A válaszok

Minél gyakrabban mosod, annál hamarabb zsírosodik.

Csalán sampon, és 3 naponta mosd.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 08:26 Privát üzenet

Igen, minél ritkábban mosd. Én heti 2x mosok hajat, csütörtökönként és vasárnap, ez a két hajmosós nap fixen (persze néha elcsúszik, de alapvetően mindig visszaállok erre a két napra), és így nekem még a 3. nap is jó a hajam, csak a 4. nap az, amikor már tényleg nem szép, de azt meg összefogott hajjal kibírom.

Használj egy darabog hintőport/száraz sampont, amíg a hajad megszokja, hogy ritkábban mosod és nem zsírosodik annyira (remélhetőleg, van olyan, akinek eleve zsírosodó típusú a haja). Ez beletelhet néhány hétbe sajnos, szóval kitartás!

Tipp: ESTE hintőporozd be a hatöveket, ill. fésüld át/le a hintőprt, és reggelre elvileg felszívódik ill. a felesleg eltűnik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 10:35 Privát üzenet
mindennap lehet hajat mosni,fodrasz vagyok,,kimélö mindennapi hajmosasra valo samponnal.le kell mosni a szennyezödést es faggyut..aztan hajtonikot kell locsolni a fejbörre es bemasszirozni zsiros fejbörre valot.évek ota igy csinalom es semmi problámam nincs

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 15. 13:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha ma parketta fonásba befonom a hajam (két copfos) és egy hétig nem bontom ki, vagyis nem fésülöm, nem mosom akkor azzal ártok a hajamnak vagy sem?
Ezzel tenyleg rosszat tennek a hajamnak?
Melyik kókuszolaj a legjobb a hajamnak? Milyet vegyek?
Baj ha mindig felkontyolom a hajam? Lehet a hajamnak baja? Mivel pincérként dolgozom így nem lehet leengedve
Lehet baja a hajamnak hogy megint befestem?
Nem rossz a hajamnak ha estére rajta hagyom a hajpakolást?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!