Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi baja lesz a hajamnak ha...

Deku-kun kérdése:

Mi baja lesz a hajamnak ha mostantól minden nap?

Figyelt kérdés
Eddig két naponta mostam hajat de a második nap mindig olyan fura hozzá érni és reggelre meg nagyon rosszul áll. Vagy esetleg mit tehetek hogy ne így legyen?

2019. máj. 15. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Minél gyakrabban mosod, annál hamarabb zsírosodik.

Csalán sampon, és 3 naponta mosd.

2019. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minél ritkábban mosd. Én heti 2x mosok hajat, csütörtökönként és vasárnap, ez a két hajmosós nap fixen (persze néha elcsúszik, de alapvetően mindig visszaállok erre a két napra), és így nekem még a 3. nap is jó a hajam, csak a 4. nap az, amikor már tényleg nem szép, de azt meg összefogott hajjal kibírom.

Használj egy darabog hintőport/száraz sampont, amíg a hajad megszokja, hogy ritkábban mosod és nem zsírosodik annyira (remélhetőleg, van olyan, akinek eleve zsírosodó típusú a haja). Ez beletelhet néhány hétbe sajnos, szóval kitartás!

Tipp: ESTE hintőporozd be a hatöveket, ill. fésüld át/le a hintőprt, és reggelre elvileg felszívódik ill. a felesleg eltűnik.

2019. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
mindennap lehet hajat mosni,fodrasz vagyok,,kimélö mindennapi hajmosasra valo samponnal.le kell mosni a szennyezödést es faggyut..aztan hajtonikot kell locsolni a fejbörre es bemasszirozni zsiros fejbörre valot.évek ota igy csinalom es semmi problámam nincs
2019. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!