Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz dolog az, ha egy...

Nagyon gáz dolog az, ha egy 14 éves fiú szeretne pink hajat? Nem a seggruci rózsaszínt hanem az berős vagány rózsaszínt. Nem rövid hajjal, hanem félhosszú.

Figyelt kérdés
csak kérdés. Nem én vagyok az hanem egy ismerős. Nem meleg az ismerősöm.
2019. máj. 16. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Az nagyobb gond, ha a szülő engedi. A szülő nem haver, hanem nevelő.
2019. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
oké, kérdésre is válasz? Mert te látom veszekedni jöttél ide. ez esetben kérlek ne ÍRKÁLJ ÉS TROLLKODJ!!!
2019. máj. 16. 17:35
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogják megengedni anyádék.
2019. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ahogy írtam, nem rólam van szó! Amúgy haggyátok már abba, mert csak széttrollkodjátoik a kérdést. értelmes választ nem kaptam még... mellesleg mi ez a szülők nem engedik? bemegy egy fodrászhoz, szinte bármelyikhez és megcsinálják. nem ő lenne az első, mert más is simán bemegy és kopaszravágatja vagy bármi....
2019. máj. 16. 18:05
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Bemegy a fordászhoz és megcsináltatja, aztán odaadja a zsebpén.... bakker, hisz a fodrászhoz, festékhez, mifenéhez pénz is kell! Akkor hát a szülő mégis megtilthatja és meg is akadályozhatja az egészet annyival, hogy nem ad a 14 éves nagyfiúnak egy kanyit sem! Hallatlan! Aztán jönnek ide gyakorira, hogy milyen gyökerek a szülők. Kemény az élet, főleg ha rózsaszínű hajra vágysz. Nekem még bringa kellett, de én ilyen szar vagyok.
2019. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
lol utolsó, hagyd már abba KÉRLEK. ez nem vezet semerre. kérdésre nem válaszolsz csak kötekedsz. ettől még be lesz neki festve rózsaszínre a haja xD amúgy van pénze rá... ennyi. lelehet ezt zárni? Mert már unalmas...
2019. máj. 16. 18:11
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Folyamatosan válaszolunk, csak nem akarod észrevenni. Gáz a haj is és a viselkedés is, a kérdés is, a stílusod is. Hosszú, rózsaszín hajú hímnemű egyed, nooooooormális?!
2019. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a barátom szerint, aki lány és NEM egy MELEG szerint cuki
2019. máj. 16. 18:16
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engedném a fiamnak. 14 évesen még egy lánynak se oké a pink haj, nemhogy egy fiúnak...

Majd 18 évesen ha maga keresi meg rá a pénzt és már önállóan dönthet akkor nyugodtan.

2019. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mit vársz?

Mi 14 évesen nem szép dolog de beb.szni jártunk, meg csináltuk a baromságokat amiért volt hogy valaki elől rohantunk mint az őrült volt hogy valaki után.

A mostani 14 évesek meg a az anno 4. osztályos szintnek felelnek meg. Hülyeségek felvétele külföldről, meg twichről az megy, de hogy személyiségben valamennyire kiteljesedjetek az már nem:D Nesze neked Z generáció.

2019. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!