Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Vélemeny a Marion hajszínezőkről? Mennyire fogja be? Meddig tart? Stb.

Világos barna a hajam, és szeretném vörösre festeni, de félek hogy a Marion 56 intenziv vörös árnyalata túl erős lenne, nem akarok nagyon élénket. Mennyire fogná be a hajam? És mennyi idő alatt kopik le? Van valakinek tapasztalata ezzel az árnyalattal?

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, hajszínező, vörös haj, hajápolás

máj. 16. 19:56  Privát üzenet  

A válasz
Pont ezt az árnyalatot nem használtam, de egyéntől függ hogy mennyire fogja be. Nekem szépen befogta, ténylet kitartott pár mosásig, de valami katasztrofális a felvitele. Ha kipróbálod mindenképp a kádban tedd és ne legyen rajtad ruha, mert folyik össze vissza, úgy fog kinézni a kád mintha disznóvágás lett volna:D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 06:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megjegyzem, köszi :D

# 2/2Időpont máj. 19. 17:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Schwarzkopf Pure Color hajszínezőkről milyen tapasztalataitok vannak?
A marion hajszínező sampont hogyan kell használni? Ecsettel kell felvinni, mint egy hajfestéket, vagy simán csak bele kell masszírozni a nedves hajba, mint egy sampont?
Vélemények a Marion hajszínező samponról? Szőke árnyalat
Marion (vagy bármilyen tasakos) hajszínező?
Marion hajszínező sampon?
Marion kávébarna színező samponja is sötétebb lesz a hajon, mint a festékeknél? Lehet belőle fekete? Sok embertől hallottam, hogy nekik sötétebb lett, mint a dobozon.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!