Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehérből barna bőr? Mennyi...

Fehérből barna bőr? Mennyi idő alatt lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha ezt a képet nézzük a 001ről kb mennyi ido a 009re eljutni?

[link]


Természetes napozás elég lenne vagy kell hozzá szolárium is? Egy nap mennyit lehetek nyáron a napon, és hány óra között?



2019. máj. 17. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha eleve fehérbőrű vagy, akkor lehetetlen ilyen barnaság, és ez 100%.

Egyél sok karotin tartalmú ételt, pl. sárgarépát olajjal, mert ezek barnítanak. A szolit nem ajánlom és az eszméletlen napozást sem.

2019. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Alapból nagyon fehér vagyok, gyakran Hófehérkéznek. De nézegettem régebbi képeket magamról és kisgyerekként egész jó színem volt. Pont fordítva mint most: világos barna haj, (átlagosan) barna bőr, most sötét barna haj, és nagyon világos bőr.


Nagyon szeretnék barna bőrt, mert az nekem valahogy különlegesebbnek tűnik. Azért minél egészségesebben szeretném elérni, már ha el lehet.

2019. máj. 17. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Amit leírtál, dettó én is ugyanígy voltam. Gyerekként nem égtem le, amikor sokáig voltam a napon, aztán jött a hormonváltozás, majd 15 évesen elkezdtem leégni.

Szóval hidd el, képtelenség azt a barna bőrt elérned! Én már csak tudom. Viszont segíthetsz magadon, hogy ne égj le, ezért tanácsoltam a karotin tartalmú ételeket. Ezek valamennyire segítik, hogy barnább legyen a bőröd és ne halál fehér.

2019. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En szerves kemian tanultam ezt, hogy nem tudsz tovabb barnulni annal amit a borod enged:) es ha neked megall a tudomany mondjuk a honey szinnel akkor sose leszel golden.

En azt mondom napozz sokat aztan ha nem sikerul jobban barnulni akkor onbarnito testapolo

2019. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En mar annak is orulnek, sot a natural meg a honey kozott is jo lenne, csak ne ilyen hullafeher meg tomegszinem legyen.
2019. máj. 17. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapjáraton én is fehér vagyok, szinte betegnek néznek olyankor, nem is áll jól. 9-es, 10-es árnyalatot eltudok azért érni azóta, amióta karotin tablettázok napozó időszakban, sőt a naptejem is tartalmaz karotint. Ezenkívül imádom a sárgabarackot, répát is és azok is hozzásegítenek, szerintem próbáld ki te is. Szolit én sem javaslom, max. 5-5 percekre.
2019. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó valaszadó vagyok. Rosszul írtam, 7-8 árnyalatot akartam írni.
2019. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem baromira nem tömeg szin a porcelan

Nekem extrém fehér bőröm van hulla vagy falfehér. Porcelán és alabástrom közötti árnyalat.

És tökre szeretem ha megjegyzik hogy milyen fehér vagyok

Soha nem találok alapozót magamnak mert az összes túl sötét színű.

Ja és nyáron napernyővel járok mert még naptejjel is képes vagyok kb 10 perc alatt rákvörösre égni


Szerintem a világos bőr sokkal arisztokratikusabb.


Az a baj a napozással hogy hiába a fényvédő öregíteni fogja a bőrödet az UV sugárzás.

Pluszban egy halom pigmentfoltod előjöhet tőle.


Ráadásul lehet hogy az általad mutatott barnaságú bőrszin természetellenesen állna neked.


Én azt tanácsolom hogy nagyon óvatosan napoz csak. De ha nem muszáj akkor én a helyedben hanyagolnám ezt az egész napozás témát.

Hidd el szép az eredeti bőrszíned :)

2019. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minél többet napozol 001-ről csak ide fogsz jutni

[link]

2019. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!