Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A balayage/ombre szőkítésről...

A balayage/ombre szőkítésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, viszont a hajam alapból töredezésre hajlamos és vékony szálú, és így nem tudom mire számítsak, mennyire lesz nehezen kezelhető stb. Nektek van ? Akinek van / volt elmondja a tapasztalatait légyszi ? :)

2019. máj. 17. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyiba jó hogy lehet hagyni lenőni. Szerintem olyannak pont jó aki nem tudja/akarja gyakran festeni. Törni biztos hogy fog, de ha szeretnél valami újdonságot akkor ez a legjobb megoldás szerintem.
2019. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és úgy is jó ha a hajam alapból száraz és töredezett? :| csak mert mindig is töredezésre hajlamos volt a hajam, és nem tudom hogy a szőkítés után mennyivel lenne ez rosszabb, illetve maradandó károsodást tud okozni a hajamban ?
2019. máj. 17. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Az ombrét csúnyán eltudják szúrni. A balayage annyiból jobb lenne neked, hogy ennél a technikánál csak tincseket szőkítenek, nem az egész haj alját, így kevésbé roncsolódna.

Egy jó fodrász nem fogja még jobban tönkre tenni, de ha megfelelően ápolnád a hajad akkor nem lenne száraz és töredezett.

2019. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ápolom balzsamman, kókusz olajjal, illetve kókuszolaj és argánolaj keverékével is, illetve nem formázom tehát nem vasalom a hajam stb. Mégis nagyon törik és általában friss vágás után másnapra mindig törött az összes hajszálam. 😔 A fodrász annyit mondott rá hogy ilyen a hajam el kell fogadni nem tud rá több megoldást. Heti rendszerességgel egyébként házi hajpakolást is teszek rá. Mégis ilyen 😔
2019. máj. 18. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!