Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros lettem szolárium után (? )

Piros lettem szolárium után (? )

Figyelt kérdés

Ma voltam 3x szoliban. Első két alkalommal 3 perc, ma viszont 6 percet voltam .

Kissé piros lettem szinte mindenhol ,de egyáltalán nem fáj ,nem érzékeny csak annyi hogy piros . Ez mit jelenthet ?



2019. máj. 17. 18:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy ma voltam 3x, hogyan voltam harmadjára :D mielőtt valaki félre értene .:)
2019. máj. 17. 19:06
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy ma **
2019. máj. 17. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megégtél, azt jelenti...
2019. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán azt jelenti, hogy megégtél a pitshába?

Komoly oka volt, hogy megszületett ez a kérdés..?

2019. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Durva ,hogy sötétség van az agyad helyén..

Legközelebb majd azt írod ki hogy 2 hete nem mostál hajat és nagyon fénylik ,ragad,ez mit jelenthet???!!! 😂😑

2019. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Megégtél. Gratulálok, egy lépéssel közelebb kerültél a bőrrákhoz.
2019. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat , ha en valamikor le is égtem utana fajt ,égett de most semmi, ki irtam hatha valaki többet tudott volna mondani , en azthittem hogy nem a bőrrákhoz közeledtem ezzel hanem inkább csak a barnulashoz. Ha valakinek nem tetszik a kérdés ,ahelyett hogy engem kritizálna inkább tükörbe nézne ,köszönöm !😗😉
2019. máj. 17. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oh már érzem a tipikus kókusz-vanilia égett szolihülyepitsha szagot. :D

Annyira tipikus komment volt... :DD

2019. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert aki szolizni jár az hülye pitscha?:D édes istenem ,előbb gondolkozz el hogy miert járnak az emberek szolariumba főleg ilyen időben ,vagy hogy van aki nem akar hullanak kinézni mert olyan Fehér ... Ne magadból indulj ki ,mert csak magadat jaratod le meg így névtelenül is drága 😊🤣
2019. máj. 17. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Sok anyajegyet kívánok neked meg foltokat! Aztán majd te is elgondolkozol, hogy miért NEM kell szoláriumba járni és inkább leszel hófehérke
2019. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!