Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balayage hajfestés? Tapasztalt...

Balayage hajfestés? Tapasztaltak írjanak!

Figyelt kérdés

Derékig erő meleg árnyalatú, világosbarna hajam van. Egészséges és szép, viszont őszintén szóval szeretnék egy kis változást. Balayage festésen gondolkozom sötétszőke tincsekkel, viszont nagyon félek a szőkítéstől, és hogy a természetes, egészséges hajam oda veszik. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Nagyon roncsolja a hajat ez a minimális szőkítés? Van esetleg esély arra, hogy kevésbé tegye tönkre? Jelenleg ilyen a hajam színe kb.:

[link]

És ilyet szeretnék:

[link]



Köszönöm a válaszokat! 21/L



2019. máj. 18. 11:39
 1/5 A kérdező kommentje:

A hajam színének linkje:

[link]

2019. máj. 18. 11:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi szőkítés még nem fog betenni a hajadnak, viszont érdemes a szőkítéshez/festéshez kötéserősítőt adagolni.

Vagy pl az alfaparfnak van olyan szőkítőpora amiben eleve van kötéserősítő. Én ezt próbáltam ki és le a kalappal előtte. Egyáltalán nem hatotta meg a hajamat a szőkítés.

2019. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó, erről még nem is hallottam! Hol tudnám ezt beszerezni? :)
2019. máj. 18. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Fodraszkellekesben.
2019. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló színű az eredeti hajam, csak nem ennyire meleg árnyalatú. Nekem nem ment tönkre a hajam tőle, valamint azért is jó, mert így nem kell olyan sokszor befesteni, mert nem tűnik fel a lenövés. Most szeretném teljesen lenöveszteni, és nagyon megkönnyíti a balayage, mert egyáltalán nem tűnik igénytelennek (mint pl amikor a szőke festés nő lefele.) Szóval azért is ajánlom.
2019. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!