Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Balayage hajfestés? Tapasztaltak írjanak!

Derékig erő meleg árnyalatú, világosbarna hajam van. Egészséges és szép, viszont őszintén szóval szeretnék egy kis változást. Balayage festésen gondolkozom sötétszőke tincsekkel, viszont nagyon félek a szőkítéstől, és hogy a természetes, egészséges hajam oda veszik. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Nagyon roncsolja a hajat ez a minimális szőkítés? Van esetleg esély arra, hogy kevésbé tegye tönkre? Jelenleg ilyen a hajam színe kb.:

[link]

És ilyet szeretnék:

[link]

Köszönöm a válaszokat! 21/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: balayage, hajfestés, Ombre, szőkítés, haj, festett haj

máj. 18. 11:39  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

A hajam színének linkje:

[link]

# 1/5Időpont máj. 18. 11:43 Privát üzenet

Ennyi szőkítés még nem fog betenni a hajadnak, viszont érdemes a szőkítéshez/festéshez kötéserősítőt adagolni.

Vagy pl az alfaparfnak van olyan szőkítőpora amiben eleve van kötéserősítő. Én ezt próbáltam ki és le a kalappal előtte. Egyáltalán nem hatotta meg a hajamat a szőkítés.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 18. 12:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De jó, erről még nem is hallottam! Hol tudnám ezt beszerezni? :)

# 3/5Időpont máj. 18. 13:03 Privát üzenet
Fodraszkellekesben.

# 4/5Időpont máj. 18. 16:20 Privát üzenet
Nekem hasonló színű az eredeti hajam, csak nem ennyire meleg árnyalatú. Nekem nem ment tönkre a hajam tőle, valamint azért is jó, mert így nem kell olyan sokszor befesteni, mert nem tűnik fel a lenövés. Most szeretném teljesen lenöveszteni, és nagyon megkönnyíti a balayage, mert egyáltalán nem tűnik igénytelennek (mint pl amikor a szőke festés nő lefele.) Szóval azért is ajánlom.

# 5/5Időpont máj. 20. 09:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem égeti a hajamat a hidrogén?
Hölgyeim! Mit gondoltok arról, ha egy őszülő férfi festi a haját? Tényleg férfiatlan?
Melyik a legjobb pasztell hajfestek?
Ombre hajat lehet festetni?
Nagyon szeretném teljesen kiszőkiteni a hajam és utáni egy sötétebb szőke árnyalattal befesteni, de félek hogy teljesen tönkrevágja majd. Mit gondoltok? (tapasztaltak válaszát várom)
Akik fekete hajfestés után gyorsabb hajnövekedést tapasztaltak, milyen márkájú hajfestéket használtak?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!