Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rontott ombre javítása, hogy...

Rontott ombre javítása, hogy lehetséges házilag?

Figyelt kérdés
Mind a szín,mind az átmenet el lett rontva sajnos, barna hajam van aminek a végét vilagosabbra, "napszivtára" szerettem volna, világos hamvas barna helyett, inkább karamelles aranybarnás színűre sikerült, kicsit sem tetszik, mindenképp otthon szeretném helyrehozni, de nem tudom milyen színű festék kellene ehhez a művelethez.. kérlek segítsetek! Köszi.
2019. máj. 18. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Otthon nem fogod tudni helyrehozni, nem véletlen, hogy még a fodrász is elrontotta, hiszen nem megfelelő technikát használt, pedig elvileg értenie kellene hozzá. Amatőrként szerinted ki fogod tudni javítani? Valószínűleg nem. Keress egy másik fodrászt, lehetőleg olyat, akinek látod előtte a munkáit.
2019. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál bár nem a kérdésemre válaszoltál.. hiszen a kérdés az volt hogy tudom én megoldani ezt, milyen színnel, az már az én dolgom, hogy ez miként fog sikerülni.
2019. máj. 18. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Akkor válaszolok én a kérdésre: sehogy.
2019. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak az egy értelmes embernek aki üzenetet küldött nekem, és elmondta ezzel kapcsolatban a ténylegesen használható ötletét.. a többi betű pazarlás volt.
2019. máj. 18. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a szőkített rész már sosem lesz olyan mint előtte. Ha nem vagy fodrász, akkor max otthon azt tudod csinalni, hogy a hajszinedhez hasonló festékkel bekened az egész hajad... vagy elmész egy jó fodrászhoz, aki valószínüleg valamit tud kezdeni vele és hamvassá tudja árnyalni. Én is átéptem ezt, én az elsőt választottam, majd amikor volt pénzem elmentem egy fodrászhoz, aki csinált szép ombret.
2019. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!