Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy oldjam meg hogy ne...

Hogy oldjam meg hogy ne lógjon a szemembe a hajam?

Figyelt kérdés

Vállig érő hajam van, ami idáig hosszú volt és felfogva hordtam, viszont most ki szeretném engedni. Kerek arcom van, amihez nem áll jól, ha bármilyen csatot vagy pántot használok vagy ha a fülem mögé tűröm, a felfogást a hosszúsága miatt meg nem tudom rendesen megoldani és akkor is ez a problémám van. Ha hajlakkot/vaxot használok akkor meg úgy nézek ki, mintha egy hete nem mostam volna hajat...

Tudom, hogy ezzel kb. semmit sem lehet kezdeni, de hátha van valakinek valami tippje, mert már az őrületbe kerget a hajam.



2019. máj. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a frufru részét a hajadnak egy fonatba megcsinálni? Mármint nem tudom jól elmondani amit akarok, ezért megmutatom képekben, hogy mire gondolok.


[link]

[link]

[link]


Igazából ezeket is elég változatosan meg lehet csinálni, illetve bármilyen hajhosszúsággal működik.


Vagy esetleg az ilyen egyszerűbbek.

[link]

[link]

2019. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fésű ès hajszárító
2019. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első tincseket szoktam hátratűzni.
2019. máj. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyan ez a helyzet velem is!

Nekem az segített, hogy a hajválasztékomat odébb toltam így nem középen volt a hajválasztékom hanem vagy jobb oldalt vagy bal oldalt hordtam a hajam. Vagy van olyan is hogy középen hagyom a választékot, és az egyik oldalról átdobok pár tincs hajat a másik oldalra, ez kicsit pánkosabb megoldás de természetesen ezt is lehet finomítani. Olyat is csinálok néha hogy kiengedem a hajam viszont a felső részét összegumizom, így az alja ki van engedve de a tetejét mégis fogja valami, így nem lóg a szemembe.

Remélem tudtam segíteni és nagyjából érthetően fogalmaztam.

2019. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!