Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre hajat lehet kimosható...

Ombre hajat lehet kimosható festékkel csinálni barna hajból?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen le kell szivatni a haj színét? Felül sötétebb, alul világosabb barnát szeretnék, csak még soha nem volt festve a hajam. Félek a változtatásától, nyáron kipróbálnám, hogy hogy állna nekem, viszont sok idő míg az lenő.

2019. máj. 20. 01:05
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!


Barna hajam van 5-6 éve folyamatosan festetem. Eleinte melírral kezdtem, aztán volt ombrem (sötét barna a hajam egészen pontosan) az alja vörös lett. Az alá nem kellett beszőkíte, ellenben ha alulra világosabb színt szeretnél szükséges a szőkítés. De ha szalonban csinálod, abból nem lehet baj, csak a megfelelő helyet kell kiválasztani. Ne félj tőle. Először én is teljesen be voltam parázva, de a vörös azóta annyira az életem része lett, hogy 2x is el akartam engedni de mindig visszafestettem.

Néha nagyon jó a változatosság.


Ha nem tetszik, akkor a hajad hasonló vagy egyező árnyalatával javítható és közel visszaállítható az eredeti állapot is, míg lenő ez is egy teljesen jó ideiglenes megoldás, ha vissza akarod a régi hajszíned.


Csak bátran! ;)

Sose tudod meg, ha nem próbálod!

2019. máj. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!