Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Ombre hajat lehet kimosható festékkel csinálni barna hajból?

Vagy mindenképpen le kell szivatni a haj színét? Felül sötétebb, alul világosabb barnát szeretnék, csak még soha nem volt festve a hajam. Félek a változtatásától, nyáron kipróbálnám, hogy hogy állna nekem, viszont sok idő míg az lenő.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lenővés, szőke, haj, Ombre, barna, mosható, mosás

máj. 20. 01:05  Privát üzenet  

A válasz

Szia!

Barna hajam van 5-6 éve folyamatosan festetem. Eleinte melírral kezdtem, aztán volt ombrem (sötét barna a hajam egészen pontosan) az alja vörös lett. Az alá nem kellett beszőkíte, ellenben ha alulra világosabb színt szeretnél szükséges a szőkítés. De ha szalonban csinálod, abból nem lehet baj, csak a megfelelő helyet kell kiválasztani. Ne félj tőle. Először én is teljesen be voltam parázva, de a vörös azóta annyira az életem része lett, hogy 2x is el akartam engedni de mindig visszafestettem.

Néha nagyon jó a változatosság.

Ha nem tetszik, akkor a hajad hasonló vagy egyező árnyalatával javítható és közel visszaállítható az eredeti állapot is, míg lenő ez is egy teljesen jó ideiglenes megoldás, ha vissza akarod a régi hajszíned.

Csak bátran! ;)

Sose tudod meg, ha nem próbálod!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/1Időpont máj. 20. 02:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen kimosható hajfestéket ajánlotok? (Sötetszőkéből szeretnék barnát)
Tartosabb, de kimoshato hajfestek vilagos barna hajra?
Palette Instant Color kimosható hajfestékről vélemények?
Milyen kimoshato hajszinezot ismertek ami befogja a kozepbarna hajat?
Barna hajra Kék kimosható festék?
Kapható még a Palette instant color hajszínező (barna) vagy a Joanna Multi Effect kimosható hajszínező?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!