Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Miert vorosodik a hajam festes utan? Mit kellene csinalnom?

Mar evek ota kuszkodom azzal, hogy a befestett barna hajresz 2 honap mulva nagyon bevorosodik, es vilagosodik. Kb ket evig nem festettem, igy lenott a voroses resz, es csak a hajam alja volt igy olyan szinu, fent a normalis hajszinem, kozepbarna volt. Mit tehetnek, hogy a normalis hajszinemet kapjam meg, es ne kelljen festetnem ezert 1 havonta? Raadasul a festes utan mindig sokkal sotetebb a hajam, tehat meg ugy sem tetszik! Koszonom a javaslatokat!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: vörös, haj, vörösödés, festés

máj. 20. 17:30  Privát üzenet  

A válasz
domamama nevű felhasználó válasza:

Nekem is pont ilyen. Szerintem egyszerűen kikopik a festék. Nem elég jó minőségű, így nem csak lenő, hanem kopik is. Talán segíthet olyan sampon, ami kifejezetten festett hajrá való. Nekem is volt, h túl sötét lett az alja. Egy időben azzal próbálkoztam, h mindig váltogattam az árnyalatokat, egyszer sötétebb, világosabb. Aztán ezzel felhagytam,egy másik márkánál találtam egy árnyalatot, amit pont jónak érzek. Nekem hosszú hajam van, azt szoktam csinálni, h a hajam végét nem kenem be a festékkel...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 25. 13:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon sok, hullámos, barna hajam van. A probléma csak annyi hogyha kiengedem úgy néz ki mint egy szénakazal, hiába fésülöm meg. Szeretném ha normálisabban nézne ki, viszont...
Mit kellene csinálnom a szemöldökömmel?
Beszíneztem pasztellkrétával a hajam, viszont kijött, mit kéne csinálnom, hogy ne jöjjön ki?
Annyira érzékeny a bőröm odalent, hogy minden borotválkozáskor vérzik és utána kippatogzik. Hogy kéne csinálnom, hogy ne legyen baja? 17L
Borotválás után eléggé kipattogott a borotvált rész az intim területen, éseléggé égető érzéssel jár. Mit kellene csinálnom hogy eltűnjön? 14/L
Szolisok! Ti mikor mennyi időre mentek? Nekem hogy kéne csinálnom?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!