Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a lábam, mit...

Nagyon szőrös a lábam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 23:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

17/f vagyok, 3.5 centis szálak vannak a vádlimon, de az egész lábfejtől térdig terjedő rész eléggé olyan. 14 éves korom óta van ez így kb, most nem rég kezdett el szőrösödni a combom még csak, ott szinte semmi sincs.

Olyan érzésem van utcán hogy engem néznek, az osztálytársaim is megemlítik néha (akár csak poénból), meg én magam is kellemetlenül érzem magamat így.

2019. máj. 20. 23:14
 2/16 anonim válasza:
42%
borotva
2019. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintetek nagyon gázos?

Sokan azt mondják ne szedjem/szedessem le, mert a csupasz láb b*zis. Ezzel nem értek egyet, mert nem a szőr miatt lesz valaki meleg vagy éppen hetero, de azért azt sem akarom hogy utána meg amiatt nézzenek meg, hogy full csupasz.

A sportolók többsége is szedi végülis.


Ezen kívül ha kéne, akkor borotvával, vagy inkább gyantáztatni kéne? (Úgy hallottam, hogy a gyantázástól, vagy bármilyen módszertől erősödik a lábfejen a szőr)


A válaszokat előre is köszönöm!


(Ui.: nem engedte valamiért a kérdés alá írni ezeket)

2019. máj. 20. 23:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Metroszexualisnak gondolnam nem homoszexualisnak.

Esszeru keretek kozott szerintem mindenki nezzen ki ugy ahogy jol erzi magat. Ha teged zavar, gyantaztasd le. Ha kesobb valamiert ujra szoros akarsz lenni ugy is visszano.

Viszont szerintem nincs olyan no aki azert nem jonne veled ossze mert neked a labad szoros vagy epp szortelen.

2019. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

EGYEBKENT a szor nem erosodik. Ha borotvalod azzal levagod, es ugy tunik mikor vissza no mintha sotetebb lenne, de nem erosodik tole ez butasag.

A gyanta es epilalas viszont kitepi, igy a "vilagos" oldalat latod visszanoni ill ezeket nehol foltokban mert nem egy utemben no vissza.

2019. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban kellemetlenül érzed magad miatta, próbáld ki, hogyan éreznéd magad szőrtelenített lábbal, és megszületik a válasz, vagyis a megoldás, hiszen eldöntheted, melyik a szimpatikusabb számodra.

Tévhit, hogy a szőrzet erősödne a borotválás vagy gyantázás következtében. (Előbbi körülményesebb, utóbbi fájdalmasabb megoldás.)

2019. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hosszú szőr zavar, akkor szerintem felesleges borotválni. Befogsz egy hajnyírót, majd nagy fésűvel vágsz belőle, aztán majd meglátod mennyire kell visszavágnod, hogy normálisan nézzen ki. Ha sehogy sem jó, akkor még mindig leborotválhatod utána.
2019. máj. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Én nyárra mindig levágom hajnyíróval, a lábfejemről pedig borotválom. F
2019. máj. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Engem is nagyon zavart a szőr a lábamon, de mióta rendszeresen szőrtelenítem, sokkal jobb érzem magam és szívesen veszek fel rövidnadrágot.

F

2019. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vágd vissza hajnyíróval és akkor nem lesz nagyon szőrös sem a lábad és teljesen csupasz sem.
2019. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!