Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a hátam, kihez...

Pattanásos a hátam, kihez forduljak? Többi lent

Figyelt kérdés

Tehát nem étkezem redszertelenül, napi 2liter víz böven meg van,és 1hete elkezdet egy csomó nagyobb kisebb patanás kijönni a hátamon. Nem tudok róla hogy lenne e étel allergiám.

Kihez kéne fordulnom, gondolom először házi orvos? Vagy nőgyógyászat(hátha hormonális)? Bőrgyógyász?

Vagy valami krém kence amit kiprobálhatok előtte? Aki tudna segíteni annak nagyon meg köszönném.


2019. máj. 21. 14:46
 1/8 anonim válasza:
100%

Érdemes először a háziorvoshoz menni, hátha tud rá valami megoldást. Veszteni semmit nem fogsz vele. Ha nem akkor pedig bőrgyógyászhoz.


Egyébként én anno Aloe verás krémet kaptam a pattanásaimra, ugyanúgy a hátamon voltak nekem is és elég gyorsan segített rajta.

2019. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
41%
Hátadon van úgyse látszik tudod falun elmegy városban meg nem nézik
2019. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: köszi!!


2: igaz-igaz :D ettől függetlenül, engem zavar

2019. máj. 21. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem cseréltél le msotanában valamilyen kozmetikumot, vagy elkezdtél enni valami szokatlan dolgot? :D
2019. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Izzadós vagy? Nekem azóta rosszabb mióta edzeni járok.
2019. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mond ezt nyáron, strandszezonban!


Kérdező, pamut pólókat hordasz? Lehet, hogy beizzadtál, szokott ettől is pattanásos lenni a bőr.

2019. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok izzados, általában igen pamut polot hordok de erre még nem gondoltam. Meg most ugyan azt a márkáju öblitöt használom, csak vettem egy új illatút.

Igen kezdtem egy 3 hete szénhidrát csökkentet kenyeret enni, lehet ezekben valamelyikben lesz a gebasz :D

Akkor adok még egy hónap türelmi időt, vissza állok a régire és meg látom, addig meg kenegetem aloeverás cuccal

2019. máj. 21. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Új mosószertől is lehet. Elég csak az új illat már nem ugyan azok az összetevők.
2019. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!