Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól néz ki ez a...

Szerintetek jól néz ki ez a haj? Mi a “stilus” neve?

Figyelt kérdés

Talàn tépett a vágás,egyik ismerősöm ezt mondta.


[link]


Egy átlagos,nem mesterfodrasz eltudja ezt nekem kesziteni?



2019. máj. 21. 21:05
 1/9 A kérdező kommentje:
A hangsúly inkabb azon van,hogy mind2 oldalt sidecut (borotvalt vagy mi) ugye ki van szokitve,ezust melir es bal oldalt kek.Es nem egyenletesen van vagva .Egy atlag fodrasz megtudja csinalni?
2019. máj. 21. 21:07
 2/9 A kérdező kommentje:
Jobb* nem lenyeg
2019. máj. 21. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha mar szet cseszted a hajad a lila festessel a mester fodraszod utan akkor mar teljesen mindegy ha ilyen undoritora vagatod no letedre. Ugyis letorne a hajad a sok szokitestol, na pont ilyen egyenletlenre fog letorni fodraszhoz sem kell menned
2019. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kinek mi az undorito,koszonom kiosztasod
2019. máj. 22. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Scene stílus talán? :D Szerintem meg tudná csinálni, egy jobb fodrász tépni tud, hajat szőkíteni tud, festeni is tud.
2019. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem borzalmas.
2019. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 5.
2019. máj. 22. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem látszik, hogy bárhol is borotválva lenne, ez egy sima tépett haj, bármelyik fogdrásu meg tudja csinálni, aki nem kontár. Sokkal könnyebb, mint egyenes végeg vágni, mert azon sokkal feltűnőbbek a hibák. Itt nem kell olyan precíznek lenni.
2019. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ezen a képen nem látszik,de van
2019. máj. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!