Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten van olyan fodrászat...

Budapesten van olyan fodrászat, ahol idősebb fodrásznők dolgoznak többségében? (Úgy 40-60 év közöttiekre gondoltam. )

Figyelt kérdés

Ahova benéztem mostanában, a legtöbb fodrászüzlet tele van kis 20 év körüli csitrivel. Nem is a kor lenne a baj, mert volt hogy egyszer egy 18 se kinéző srác vágta le a hajam, és teljesen elégedett voltam az eredménnyel. De valahogy nem találom velük a közös hangot.


Pár napja bementem a Köki Hair Shop fodrászatába, rövidebb és más frizurát szerettem volna. Teljesen egyszerű meló lett volna. De nagyon nem akarta felfogni a kiscsaj, hogy mit szeretnék, erősködött, hogy úgy nem jó, vágjuk inkább így meg amúgy... Szóval kb. ő akarta eldönteni, hogy milyen frizurám legyen. Inkább nem kértem belőle....


Úgy érzem idősebb fodrászokban, igazi "fodrász nénikben" jobban megbízhatnék. De szerintem ha már van úgy legalább 40, az is megfelelő lenne, annak is van már elég tapasztalata. Csak hol találni ilyen üzeletet????



2019. máj. 26. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a KÖKI hair shop gondolom egy quick hair fodrászat. Ne csodálkozz, hogy ott nem értik, mit szeretnél. Általában tényleg a nagyon kezdők dolgoznak ilyen helyeken, 0 tapasztalattal. Egyszer tértem be egy ilyen műintézménybe, nagyon megbántam. Az a legjobb, ha állandó fodrászt keresel. Az én fodrászom 30 körüli, már nem kezdő, és nagyon ügyes. Tehát nem feltétel az sem, hogy idős legyen.

Ajánlom az Oh la la szépségszalont, Bp. Bokréta utca

2019. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!