Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajamat tudom...

Sötétbarna hajamat tudom világosítani ha szőke hajfestéket kenek rá?

Figyelt kérdés
Ugyebár mindenki azt mondja hogy világosabb csak akkor lehetek ha kiszőkítem de az nagyon roncsol. Anno amikor vörös volt a hajam, egyszer 9-es helyett 12-es oxit vettem a festékhez és inkább már rózsaszínes volt mint olyan tűzvörös. Ugye az oxikat is úgy adják a festékhez hogy sötétebb vagy világosabb színt akarunk. Ebből kiindulva, tudom hogy nem egy alkalommal de ha többször (kb havonta egyszer) kenek szőkés vagy világosbarnás festéket a hajamra elérhetem a szőke színt nem? Az érdekel hogy az átmeneti színt olyan lesz e amivel még kimehetek az utcára a következő festésig? :D
2019. máj. 31. 10:18
 1/2 anonim válasza:
Nem csak a szőkítéssel roncsolod a hajad de a tulzott festéssel is . Nekem olyan erős barna hajam van hogy 2x kellett leszivatni hogy látszódjon rajta bármi is és ja rá egy évre a fél hajamat le kellett vágni . Ha neked erősebben pigmentált a hajad kenegetheted sokszor de sose lesz olyan szőke .
2019. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem az eredeti hajszínem világosbarna, vagy már inkább sötétszőke, régebben pillanatok alatt ki lehetett szőkíteni.

A sötétbarna színem ami most van csak festett.

2019. máj. 31. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!