Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb krémek...

Melyek a legjobb krémek száraz arcra?

Figyelt kérdés

Néhol annyira száraz, hogy ekcémára hasonlító foltok vannak rajta. Tehát ott tiszta vörös, de nem viszket.

Legjobban bevált krémek nektek?



2019. jún. 2. 15:25
 1/2 anonim válasza:
Erre így szerintem neogranormon. Nekem is az használt. :)
2019. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen árkategóriában gondolkozol?

Én elsősorban azt javaslom, hogy patikában kérdezd meg. A bioderma sensibio, vagy még inkább bioderma atoderm arckrémei elég jók.


Az illatszermentes termékeket keresd, irritációt illatanyag/parfüm is kiválthat és okozhat hámló vörös foltokat az arcodon.

Szappanos vagy alkohol tartalmú lemosókkal ne tisztísd az arcodat, csak gyengéd lemosókat vagy babafürdetőt használj.


A párnádat, párnahuzatodat sensitive vagy babáknak való mosószerrel és öblítőszerrel mosd. Legjobb, ha a párnahuzat 100% pamut, a párnád pedig nem tollpárna.


Ha csak nyáron jön elő ez a tünet akkor lehet, hogy az erős napsugárzás kezdi ki a bőrödet. Ebben az esetben használj legalább 30-as napfényvédőt naponta. (Napfényvédőt egyébként is ajánlott használni, hogy megvédd a bőrödet a káros UV sugárzástól)


Ha a tünetek nem múlnak el érdemes bőrgyógyászt felkeresni a problémával.

2019. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!