Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Szőrtelenítő krémtől is ugyanúgy megjelennének a piros kis pöttyök a bőrömön, mint borotválkozástól?

Már nagyon elegem van, hogy akárhányszor borotválkozok intim területen, következő napra kijön rajtam az irritáció. Ha szőrtelenítő krémet használnék, szerintetek megszűnne ez a probléma?

jún. 2. 15:50  Privát üzenet  

A válaszok

Szőrtelenítőkrémet intim területen nem ajánlott használni. a csomagjukra is rá van írva.

De tesztelj más szőrtelenítési módokat. Borotvától én is rondán kipattogok másnapra, gyantánál nincs ilyen bajom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 2. 17:10 Privát üzenet
Szőrtelenítő krémet elviekben tényleg nem szabad, de én egyszer kipróbáltam és egyedül az vált be. Próbáltam borotvát, gyantát és mindegyik nagyon csúnyán begyulladt, fájt is utána az epilátort pedig nem is mertem, de amúgy más területeken is gondot okozott mindegyik szőrtelenítési módszer. A krémtől viszont nem volt pöttyös sem semmi.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 2. 17:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bogarak a piros fényre is ugyanúgy mennek?
Mely népek, nemzetek, országok zászlajában van csak piros, fehér és zöld, ugyanúgy mint a mienkben?
Hol lehet kapni színes kontaklencsét venni? De nem ilyen átlag színűt hanem pl: piros lila. Ja és ha van szemüvegem és nulla diopriásat (lehet nem jol írtam) vennék akkor a...
Szerintetek mitől hámlik az ujjam végén a bőr, nem viszket nem kemény és nem is piros de már elég sok ujjamon hámlik ugyanúgy?
Szoliban voltam, de nem piros az arcom de fáj és ég. Az ugyanúgy leégést jelent?
Borotválom ott lent, de ugyanúgy megmaradnak ilyen pici szálak azokat h lehetne szépen kiszedni? Meg van mikor ilyen piros lesz és ilyen irritáció lép fel kipattogok . Micsináljak elmúljon?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!