Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krémtől is...

Szőrtelenítő krémtől is ugyanúgy megjelennének a piros kis pöttyök a bőrömön, mint borotválkozástól?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van, hogy akárhányszor borotválkozok intim területen, következő napra kijön rajtam az irritáció. Ha szőrtelenítő krémet használnék, szerintetek megszűnne ez a probléma?
2019. jún. 2. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szőrtelenítőkrémet intim területen nem ajánlott használni. a csomagjukra is rá van írva.

De tesztelj más szőrtelenítési módokat. Borotvától én is rondán kipattogok másnapra, gyantánál nincs ilyen bajom.

2019. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krémet elviekben tényleg nem szabad, de én egyszer kipróbáltam és egyedül az vált be. Próbáltam borotvát, gyantát és mindegyik nagyon csúnyán begyulladt, fájt is utána az epilátort pedig nem is mertem, de amúgy más területeken is gondot okozott mindegyik szőrtelenítési módszer. A krémtől viszont nem volt pöttyös sem semmi.
2019. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!