Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb krémek/tonikok/arcmasz...

Legjobb krémek/tonikok/arcmaszkok/arctisztítók pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

A hátam és a mellkasomon sok pattanás található, néha az arcom is pattanásos, bár most jelenleg marha száraz, de ha száraz arcra van jó krémetek, azt is írjatok meg légyszi.

De elsősorban nektek a pattanásaitokra mik váltak be? Gyógyszeren kívül



2019. jún. 2. 18:42
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%

Neem/nim növényt tartalmazó cuccok, van belőle pakolás, arctisztító és olaj is.

Szalicilsavas szérum

Niacinamidos szérum


Nekem ezek teljesen rendbe tették az arcom, a hátam még most javulgat. 12 éves korom óta szopok az arcommal meg a hátammal, konkrétan már csak az unikornispisát nem próbáltam ki de csak a fentebb írt cuccok segítettek.


Ja és száraz arcra nekem bejött a Green pharmacy rózsás és körömvirágos krémje. + az aloe vera gélt is tudom rá ajánlani.

2019. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Egészséges vitamindús étkezés napi minimum 2 liter víz elfogyasztásával és rendszeres testmozgással.

Termékek: Garnier 3in1, Neogranormon kenőcs.

Kamilla és körömvirágteás borogatás


Keresd meg az okot, hogy miért vagy pattanásos.

2019. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem uncsi mindehova behányni ugyanazt?
2019. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: nem uncsi belekötni valamibe, ami nem érint téged? Valami nem tetszik, tessék tovább menni.


Sok ezzel kapcsolatos kérdés már régi és könnyebb itt feltennem további kérdéseket, ha van. Nem pedig más kérdéséhez, ahová válaszokat vár, oda irkodnom a saját kérdéseimet.

Erre van ez az oldal, kérdésünk van, feltesszük.

Tudsz rá válaszolni? Válaszolsz.

Ha nem tudsz, akkor nem okoskodsz, hanem tovább mész. Na szia

2019. jún. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!