Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Szőrtelenítés utáni sötét pöttyöket mivel lehetne eltűntetni a lábról?

Sziasztok!

A lábamon, legfőképp a bokám felett látszanak a szőrszálak helyei. Ezeket a pöttyöket el lehet tűntetni valamivel? Van valamilyen krém, esetleg házi praktika? Eddig nem zavart különösebben, mert nem látszódtak annyira, most viszont szégyellek rövidnadrágot felvenni, annyira zavar.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, szőr, gyantázás, láb

jún. 3. 18:22  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudod eltüntetni semmivel. Nekem is ilyen, világos a bőröm, így fogadom el magam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 3. 19:52 Privát üzenet
Az enyém is ilyen,csak nekem végig, a combom is. Erős,fekete szőr, világos bőr. Utálom, de elfogadtam. Ha lebarnulok kevésbé látszik.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 4. 08:17 Privát üzenet
IPL gep

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 7. 20:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kar szőrtelenítés?
Lány vagyok, a bajszomat gyantázom, de tegnap szóvá tették hogy milyen szőrös az arcom és különösen a fülemnél. Ezzel mit csináljak, elég erős sötét szőrök, szedjem le vagy maradjon?
20 éves srác vagyok és borzasztóan zavar, hogy eléggé szőrös a hátam. A gyantázástól (ha kozmetikus végzi helyesen) egy idő után tényleg kikopik a szőr? Illetve a lézeres...
Nagyon durva sötét a szőröm, mivel szőrtelenítsek?
Hogyan tüntessem el a hónaljamról a "sötét foltot"?
Mitől maradhat sötét a hónalj bőre szőrtelenítés után?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!