Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom gyorsítani a...

Mivel tudom gyorsítani a kitágított fülem összemenését?

Figyelt kérdés
14mmesre volt kitágítva a fülem, viszont úgy döntöttem nem szeretnék többé fültágítót ezért kivettem. Látom hogy egyre kisebb lesz a lyuk de szeretném ha minél gyorsabban összemenne. Van valami krém, vagy akármi amivel ezt meg tudnám csinálni? Természetesen fülbevalót addig nem rakok bele amíg össze nem megy mert akkor ugye lehúzná

2019. jún. 3. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sebészetre menj.
2019. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 mm-ről már nem fog összemenni annyira, hogy csak fülbevalónak. Sebészetre menj, ott levágják a felesleget és összevarrják. Vagy keresd fel Zagyvai Gábort, vagy Komáromi Gerit.
2019. jún. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Fiatalság, bolondság. A hülye divat miatt most csináltál magadnak egy jókora problémát:)
2019. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16os volt és 8-10 mmre ment össze mondjuk engem nem zavar csak anyukámat, de ja nem fog 14ről összemenni az annyira.
2019. jún. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!