Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolnokon ki a legjobb fodrász...

Szolnokon ki a legjobb fodrász, kozmetikus, manikűrös és pedikűrös?

Figyelt kérdés
Akik reális áron is dolgoznak,és precízek is?

2019. jún. 8. 14:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat előre is
2019. jún. 8. 14:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hajat szeretnél. Ha csak vágatni tervezel, akkor tudom ajánlani Szél Barbarát. (Facebookon így megtalálod) Kedves, ügyes és jó áron dolgozik. Nekem mindig úgy sikerült a végeredmény, ahogy szerettem volna. Festetni még nem voltam nála, de képek alapján abban is jó.
2019. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. jún. 13. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos(vagy hát nem sajnos) Barbi kismama lett, úgy hogy most jó ideig nem fog dolgozni. :( Most mondta le az időpontot, úgyhogy nekünk is új fodrász után kell néznünk. :D Bocsi, vedd úgy, hogy nem is írtam semmi.
2019. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszönöm szépen! :)
2019. jún. 21. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Így hogy többnél is jártam én azt mondom a legjobb fodrász árban, minőségben és végeredményben: a Várkonyi téren Emi szalon Okler Katalin facebookon vannak munkái egyszerűen csodás! Árban nagyon korrekt, kedves és tényleg minőségi termékekkel dolgozik és sokkal jobbat hoz ki a hajadból, mint szeretnéd! :)
2019. aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 13. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!