Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Acne conglobata (súlyos akne)...

Acne conglobata (súlyos akne) kezelésére mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz,hogy kb sehogy sem lehet eltüntetni? Mit gondoltok,lehet ilyen súlyos bőrbetegséggel normális életet élni?:(

2019. jún. 8. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltál már bőrgyógyásznál? Ilyen súlyos aknét általában tretinoin alapú gyógyszerrel sikeresen lehet kezelni pl Roaccutan.
2019. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen voltam.Roaccutan-t szedtem,viszont elég durva mellékhatások jelentkeztek,így sajnos leállított az orvosom róla.
2019. jún. 8. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig eloszor bent kell megnezni, hogy mi okoz folytonos gyulladast. Etelallergia, helytelen taplalkozas, hormonzavar, helytelenül folytatott arctisztitasi rutin. Sorban nezd vegig ezeket. Nekem peldaul evekig sulyos aknem volt, sok mindent kiprobaltam, es vegul a husmentes/laktozmentes taplalkozas, ami bejott, mivel a tejtermekek ugye alapbol irritalo hatasuak a borre, a husban levo hormonok pedig egyszeruen felboritottak allando jelleggel a sajat rendszeremet.
2019. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tejterméket nem igen fogyasztok,és allergiáról sem tudok.A véreredmény szerint is minden a normál értékben van.Most fogok végeztetni egy alaposabb hormonvizsgálatot is,viszont ha azzal sem lesz baj,akkor tényleg nem tudok már mire gyanakodni.
2019. jún. 8. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászatra. Ott adni fognak olyan gyógyszert vagy krémet ami erős mellékhatásokkal jár(hat) , de viszont az arcod gyönyörű lesz.

Nekem is nagyon csúnya volt az arcom, végül kaptam erős gyógyszert és évekig még pattanásom sem volt.

2019. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!