Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leégés után napozhatok?

Leégés után napozhatok?

Figyelt kérdés
Tegnap kb 9:45-12:30 ig napoztam és leégtem, piros volt a bőröm, de mára már jobban néz ki, de még fáj. Aloe géllel kentem. Ma is szívesen napoznék délután. Az a kérdés, hogy leégés után szabad e napozni.

2019. jún. 10. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Inkább hagyd, hogy hagyj gyógyuljon meg a bőröd.

Egyél répát olajjal, karotint viszel így be, így legalább megelőzöd azt, hogy következőleg is leégjél.

2019. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
NE! ! !
2019. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
#melanoma
2019. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Inkàbb ne! Hagyd a bőröd pihenni/gyógyulni.
2019. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha mindenkepp ragaszkodsz a borrakhoz, akkor persze nyugodtan.
2019. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont a legrosszabb időben napoztál amikor legnagyobb az UV sugárzás.Lehetőleg hagyd ki a napozást, míg rendbe nem jön a bőröd.Érdemes lenne az aloe vera alapú 30-as faktorú, 80 percig vízálló,UVA és UVB sugárzás ellen is védő aloe sunscreen napkrémet használnod.

Azt nagyon jól tetted, hogy aloe géllel kented a leégést. Nagyon jó még ilyenkor az aloe firsttel fújni.

Jó napozást!

2019. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!