Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Milyen bevált arckrémeket tudtok fiatal férfiaknak?

Ami pl. szemkörnyékre is jó. 25 éves vagyok, szeretnék már kiemelten foglalkozni az arcbőrömmel, hogy tovább maradjon fiatalos és hidratált, mert könnyen kiszárad (kombinált bőröm van, mert pl. a T-zónában zsíros és aknéra hajlamos). Ár nem annyira lényeges, inkább a minőség.

Keress kérdéseket hasonló témákban: krém, arckrém, férfi, arc, hidratálás, szem

jún. 10. 12:56  Privát üzenet  

A válasz

Nekem ez vált be, este szoktam használni zuhanyozás után.

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 10. 14:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen bevált módszereitek vannak a bőr fehérítésére?
Fiatal lányok! Ti hol/hogy kerestek magatoknak sugar daddy-t? Létezik erre valami bevált módszer vagy akár valós akár netes hely?
Barátom olyan fizikai munkát végez ami sok futkosással jár. Fiatal ám nem rég óta nagy fájdalmai vannak a lábaiban és derekán. Esetleg van valami bevált krémet, cipő márkát, vagy...
Valami társkereső oldal tiniknek ami bevált? (lent) 18/L
Fiatal korom ellenére oldalt elkezdett ritkulni a hajam (21/f). Milyen termék volt NEKTEK, ami bevált?
Van itt olyan fiatal, tini, akinek bevált a neten ismerkedés?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!