Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bevált arckrémeket...

Milyen bevált arckrémeket tudtok fiatal férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ami pl. szemkörnyékre is jó. 25 éves vagyok, szeretnék már kiemelten foglalkozni az arcbőrömmel, hogy tovább maradjon fiatalos és hidratált, mert könnyen kiszárad (kombinált bőröm van, mert pl. a T-zónában zsíros és aknéra hajlamos). Ár nem annyira lényeges, inkább a minőség.

2019. jún. 10. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be, este szoktam használni zuhanyozás után.

[link]

2019. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia a dm sajátmárkàs termékei között rengeteg férfi arcápolási termékek vannak amik szerintem kifejezetten jók. Plusz a L'oreal is most dobott ilyen ferfi termekeket a piacra szoval nezzelodj 😊
2019. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 30. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Niveat keruld! Meg tovabb fokozza a zsirossagot,ezzel pedig a pattanasokat,aknekat.

Probald ki a HeliaD Aquaboom-jat. Mivel ez viz bazisu arckrem,nem fog artani.

2019. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4.: az Aquaboom milyen illatú? Nem túl "csajos", mondjuk reggel használnám munka előtt?:)
2019. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!