Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ciki szőrösen menni a...

Nem ciki szőrösen menni a kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Annyiszor elhatároztam, hogy gyantáztatni fogok, de nincs pofám egy idegen előtt szőrösen megjelenni. Annyira igénytelenül nézek ki. Ráadásul napokig kell szőrösen mászkálnom, hiszen valamennyire ki kell nőnie a szőrnek a gyantázáshoz.

Ráadásul az arcon lévő szőröket is meg kell növeszteni? Hát ez annyira ciki! Inkább otthon leszedem krémmel.



2019. jún. 11. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Kozmetikushoz, csak abszolút tökéletes szőrzettel, bőrrel, körmökkel, sminkkel és frizurával szabad csak menni. Minden más iszonyat taplóság!


És akkor leültet, kezedbe ad egy újságot esetleg beszélgettek, majd egy óra múlva fizetsz és távozhatsz is.

2019. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp az a lényeg, hogy ő gyantazza le 😃


De most egy szoros kar/láb/hónalj nem ciki egyáltalán

Sőt, van olyan kozmetikus, aki teljes intimgyantat is vállal, na azt én se kockaztatnam meg, de a fent említett testreszeket simán

És max neked ciki, a kozmetikusnak nem


És most hogy jön ide az arcon levő szőr? Vagy most a bajuszra gondolsz? :D

2019. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én mindig szőrösen megyek, hiszen másképp hogyan is tudna gyantázni?
2019. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem értem ezt a hozzáállást,ha leszeded a szőrt magadról,akkor Ő mit szedjen le?Neki ez a dolga,ezért kapja a pénzét,na meg nem te vagy az első ember akinek szőrösen látja a testét.
2019. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyàltalàn nem ciki.

Mièrt lenne az? :)

Kozmetikus vagyok, ès nem szoktam ezen gondolkozni gyantàzás közben hogy ki milyen szőrös.

2019. jún. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm,ő abból él,hogy te szőrös vagy,akkor szerinted ciki ?
2019. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki szőrös, a kozmetikus is az. Sőt néha, ha sok a vendég, vagy sok a dolga a kozmetikus szőrösebb, mint a vendége. Egy koznetikus se fog azon gonsolkozni szőrszedés közbe, hogy milyen undorító ez a sok szőr. Ha valamin, akkor max a nem megfelelő higiénián. Arra ügyelj inkább mielőtt szőrteleníttetni mész.
2019. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!