Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ahhoz, hogy 10 nap múlva...

Ahhoz, hogy 10 nap múlva egész jó színben legyek, mennyi szolizást javasoltok?

Figyelt kérdés
Gyakoriság és perc érdekelne. Barna hajú vagyok, égésre nem hajlamos a bőröm. Legalább 4 éve nem szoliztam, akkor is csak ha olyan kedvem volt. Most célzottan szeretném, menyasszony vagyok, és jó lenne egy egységes bőrszín addigra.

2019. jún. 12. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Hamarabb is eszedbe juthatott volna.

Most vagy naponta befekszel 15 percre és lesz egy tuti bőrrákod, vagy elfogadod olyannak amilyen most, esetleg barnító sprayt használsz

2019. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg bírja a bőröd, én ajánlanám úgy, hogy pl holnap 8 perc, hétfőn 10, csüt v. péntek 10-12, ahogy érzed. Ennyinek elégnek kell lennie (már lehet ez is sok!)
2019. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Minek mennél szoliba, mikor süt a nap és ésszel "napozva" szép színed lesz? Nem az a mű szolis xar
2019. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
3nap elteltevel erdemes szolizni. Mivel te ujra kezded szolitol fuggoen 8-10percel kezdhetsz. De en ajanlom neked az onbarnitot. Furdeskor borradir es egysegesen oszlasd el magadon, ezutan vard amig beszivodik. En a dm sundance-t probaltam anno. 2alkalom szolitol ne varj csodat, de probalkozz vele, aztan ha nemvagy kibekulve a szineddel egy onbarnito belefer hisz csak az eskuvod lesz. Sok boldogsagot nektek! 😊
2019. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Utolso vagyok. Ugy ertem 3napot varni kell minimum 2szoli kozott. Es ketszer 10percre, vagy eloszor 8ra masodszor 10re menj. Azt te eldontod. De tobbre ne mert annyit nem er hogy megpirulj es megkinozd a borod!
2019. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Off. De eszembe jutott, hogy az egyik osztalytársam szalagavatóra szeretett volna szép színt. Szegénykém vörösre égett, szétszáradt a bőre. Próbálta lesminkelni egy sminkes de csak még rosszabb lett a száraz bőr miatt. De ma már ő is csak röhög rajta amikor visszanézzük a képeket. Monjuk a te estedben ez nem hiszem, hogy túl vicces lenne, azért mégis csak egy esküvő.
2019. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem kezdtem előbb, mert vacilláltam, hogy szükség lesz-e rá egyáltalán. Nem akarok nagyon barna lenni, csak ne az legyen, hogy itt megbarnultam, ott nem, itt-ott egy fehér csík... Akkor 3 naponta lehet, jól van. Nem fogom szétmaxolni, és utána se fogok járni, napon pedig nem fogok órákig lenni, mert az még rosszabb lenne. És a fejem is belefájdulna. Köszi még egyszer a segítséget. :)
2019. jún. 12. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 hülyeséget ír. Menj el 3x-4x, ne egymást követő napon. Kezd egy gyenge géppel, recepciós csajt kérdezd meg, 3/5 perc elsőre elég. 2. alkalomra is elég ennyi, majd növelheted picit, utolsó alkalom lehet 10 perc. És az elejétől kezdve szedjél karotin tablettát, felfogja turbózni a színed. Fontos, mindenképp egyeztess az ott dolgozó csajjal, nehogy odaégj.
2019. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!