Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Milyen haj szín állna jól?

Nagyjából leirom hogy nézek ki.

Hosszúkás az arcom, dús a hajam és göndör de EGYENESÍTEM.Zöld szemem van sötét szemöldököm. A bőröm nem túl világos és nem túl sötét.Egy kis pirososág van benne vagy nem is tudom hogy írjam :) (szolizom) most természetes szokere van festve de mindenki azt mondja, hogy őregít és nem áll jól. Szerintetek melyik lenne a jó szín ezekhez a tulajdonsagokhoz?

jún. 12. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
Csokoládébarna.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 20:48 Privát üzenet
Szerintem kép alapján egyszerűbb lenne véleményezni, főleg ha most festett, mert akkor kapásból van kép legalább kétféle színről.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 12. 20:55 Privát üzenet
Mi az hogy természetes szőkéra van festve? Kicsit ellentmondásos :D de ja, szerintem is valami barna, pl mézbarna

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 21:38 Privát üzenet
Kép nélkül ezt nem lehet megmondani, mert minden a te színeidtől függ. Oké, hogy nem világos és nem sötét a bőröd, de itt a színtónusa a lényeg, ahogy a szemednek is. Lehet, hogy jól állnak a szőke, csak éppen másik árnyalatban.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 12. 23:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meliroztatni szeretném a hajam, szerintetek milyen szín állna jól?
Wish-ről rendeltem egy ilyen "szürke" színű festéket, de nem rendeltem hozzá oxy-t (9%). Jelenleg a hajam világosszőke. Egyelőre nem tudom hogy állna a szín, ha oxy nélkül most...
Melyik szín állna a legjobban az alábbi vörösek közül?
Melyik vörös árnyalat állna a legjobban?
Milyen színű haj állna jól szerintetek?
Gesztenyebarna hajhoz melyik szín állna jobban?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!