Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok nekem egy jó minőségű,...

Tudtok nekem egy jó minőségű, erős epillátort ajánlani?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy őskori vackunk van, ami anyukámnak ugyan működik, de nekem nem. Nekem csak megcibálja a szőröket, a nagy részét csak letépi, és egy csomót bennehagy, amit aztán nem bírok vele sehogy sem kiszedni, csipesszel kell kiszednem. (Ami nem lenne baj ha 10-20 szálról lenne szó lábanként, viszont sokkal többet hagy benne.)

A térdemen körülbelül nyolcszor mentem át vele, kínomban már minden irányban, már a bőrömet felszedettem vele szinte, de a szőrt ki nem szedte volna. Sokszor még a teljesen egyenes felületen sem képes kiszedni az egy-egy megmaradt szőrt. Azt hiszem, nagyon ritkák a csipeszei és rövidek is, na meg gyenge is. Sajnos elég erős és hosszú szőröm van.

Gondolom nem kell mondanom, hogy eléggé tele van a púpom. :D


Tudtok egy jó fajtát ajánlani, ami erős is, és elég sűrűn vannak a csipeszei?

Nem bánom, ha drágább, de jó minőségű, de azért lehetőleg emberi árban legyen.. :)



2019. jún. 13. 10:35
 1/1 qborka ***** válasza:
CSak olyat tudok, amit ne vegyél meg: Philips és ROwenta olyan 10.000 -12.000 huf közötti áron. Pontos típust nem tudok, mert mindkettőt visszavittem, egyiket rögtön másnap, annyira gyenge volt, a másikat talán egy hét múlva, ennek a vezetéke adta meg magát, de ez is nagyon gyenge volt.
2019. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!