Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellkas akne hegek eltüntetése?

Mellkas akne hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hónapig használtam egy tusfürdőt, ami nagyon kiakasztotta a bőrömet, és teljesen rendszertelenül, egészségtelenül étkeztem, ezalatt jött ki sok irritált akne a mellkasomon meg a vállamon. De változtattam azóta,életmódot, mindent, és egyre szebb és szebb, viszont nem tudom, a nyomokat mivel lehetne eltüntetni? (nagyon érzékeny a bőröm, az ilyen szárítós csodák eleve ki vannak lőve) köszi előre iis :)

2019. jún. 13. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A skinsmart.hu-n találsz nagyon szuper hámlasztókat érzékeny bőrre :) van ami inkább a pattanások ellen van, van ami meg inkább az utánuk maradt foltok ellen. Minden részletesen le van írva az oldalon és termékmintát is tudsz rendelni, ami ugye lényegesen olcsóbb és ki tudod próbálni, hogy mi válik be neked. Szívből ajánlom nekem nagyon bevált.
2019. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Riki miller ***** válasza:
ki kell nyomni
2019. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!