Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már rá példa, hogy a...

Volt már rá példa, hogy a szoláriumba valaki "beleszorult", és szénné égett? Én ettől félek!

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 18:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
hát igen ,énis látam egy ien horrort igazán megrémültem , énis azóta félnék bemenni egy ienbe , de ha vhova mennék akor mindenképen olyanba ahol állnikell , igy bármikor kimehecc
2008. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És a valóságban? (Huhh, pedig már azt hittem hogy ez az én beteges képzelgésem, de ezekszerint már film is készült belőle :S xD)
2008. nov. 12. 19:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen történne, de szerintem ennek nagyon nagyon kevés esélye van, akkor kiabálj, és bejön a szoliscsaj és kiment, egyébként ahova én járok, abba nem lehet beszorulni, mert a fejemnél nyitott, szóval arra ki lehet vhogy kúszni, de én kiabálnék ezerrel :)))
2008. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A Végső állomás háromban égett bent két csajszi. :) Node az csak film.
2008. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem égtem szénné ugyan de én is ettől féltem hogy nemnyilik fel a teteje mert én olyanban voltam ahol magátol nyilik fel és le,és pont elment az áram azmeg nemnyilt fel. és mégjo hogy vékony vagyok és kitudtam mászni a végén. a feloldalánál másztam mivel a lábnál kisem tudtam bujni mert ottvolt a ventilátorja. szoval elég rizikos volt. utánnam volt egy nő és utánna mondta mikor legközelebb találkoztam vele hogy ő is beleszorult és neki bementek kifesziteni az ajtot. és rajta nemvolt ruha. tehát én azota besem megyek szoláriumba
2008. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Egyszer olyan fekvős szoliban voltam, mely autómatikusan nyílik ki, ha vége a napozó időnek.Talán 2 perce voltam bent, és berepült egy gonosz méhecske a ventilátoros rész mellett. Rögtön kiabálni kezdtem,persze mire a szolis csaj kiszabadított, az a fránya méhecske már megcsípett. A csaj nem adta fissza a pénzem, azt mondta rrol ő nem tehet, h én csak 2 percet tudtam szolizni,a méh miatt, ő fissza nem fizeti. Azóta csak olyan szoliba járok, amitén magam ki tudok nyitni. Azt a ajánlom neked is, abban talán kevésbé lesz félelmed a bezártságtól.
2008. nov. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyanba menj,ami nem magától nyílik ki,ha lejárt az idő,hanem bármikor fel tudod tolni a tetjét akár a szolizás közepén is!
2008. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet bennégni, ugyanis a szolis csaj beállítja az időt, és ha lejárt automatikusan kikapcsol...max beszorulhatnál ha nem nyílna ki, de akkor meg vki kiszabadít, bennégni tuti nem fogsz:DD
2008. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom ki volt az első válasszoló de nagyon sügér vagy ember :D Mitől érzed nagyobb biztonságban magad egy álló szolcsiba :D és ha ott beragadsz akkor ugyanott vagy! ennyi... :) amúgy jaja készült film is belőle pl : Végső Állomás 3. :) Nah csók jó filmnézést! :D
2008. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért sügér? Én ma rászántam magam és bementem egy álló szoliba :D és simán ki lehet menni ;) Szal ennyi.A pols meg nem fog rám esni xD
2008. nov. 14. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!