Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mit lehet tenni a lábon lévő fekete pöttyök ellen?

Van valaki akinek bevált valami ami tényleg hatásos. Gondolok itt gyantára, meg tartós (végleges) szőrtelenítésre vagy bármi másra ami segített és megoldotta a problémát. Az epilátor és a borotválás nem segített ezen vagyis leginkább ezektől alakult ki. Köszönöm szépen mindenkinek a segítő hozzászólásait!☺️😊

Keress kérdéseket hasonló témákban: szőrtelenítés, végleges, gyanta, epilátor, borotva, pötty, eltüntetés, sima láb

jún. 15. 11:03  Privát üzenet  

A válaszok
Próbáld meg a rendszeres bőrradírozást és a gondos hidratálást, nálam ez is befolyásolja, hogy hogyan nő vissza.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 16. 16:34 Privát üzenet
A tartós szőrtelenítés bevált nekem erre is.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 16. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!☺️☺️ Az van folyamatosan hidratálom és bőrradírozok, de eddig nem nagyon használt. Úgy is terveztem, már, hogy elmegyek most kaptam visszajelzést is, hogy arra is hasznos. Köszönöm szépen mégegyszer!☺️😊

# 3/3Időpont jún. 16. 20:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek az ilyen szemkarikák ellen?
Mit tehetek zsíros haj ellen?
Mi a véleményetek a fekete maszkról, hatásos pattanások ellen?
Teljesen fekete a hajam, szakállam, és más szőrzetem, viszont körülbelül 1 éve elkezdett az állcsúcsomon, és annak is két "csúcsán" vörösödni a szakállam. Ez utalhat arra, hogy...
Mit ajánlatok az orron lévő fekete pontok és pattanás ellen?
Fekete miteszerek ellen van valakinek valami bevált módszere, kencéje, szere?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!