Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok nekem otthoni...

Mondanátok nekem otthoni természetes hajszőkítési technikákat, es hogy hogyan nőhetne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
a citromosat pls ne

2019. jún. 15. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A citrom nekem sem vált be.

Sajnos én eddig nem találtam természetes hajszőkítőt...valószínűleg nem is létezik.

Ha viszont csak fokozatosan és nem annyira károsan szeretnéd a hajadat világosítani akkor ajánlom a L'oréal Casting Sunkiss Tropical hajspray-t. Hajnövesztésre ricinusolaj, argánolaj + nekem az is bevált, hogy természetesebb samponokat használok. Pl. a Dm-es Alverde samponok.

Remélem tudtam segíteni:)

2019. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Növekedésre pedig ricinus olaj :)

Egyébként nem tudom milyen színű a hajam, de nekem így nyáron a naptól mindig kivilágosodik egy picit. Ezzel nem azt mondom, hogy ülj ki a tűző napra reggeltől estig, mert az instant napszúrás.

2019. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

1. Nincs természetes hajszőkítés. A sunkisst meg főleg nem ajánlom, sokkal jobban széttörik tőle mintha elmennél fodrászhoz aki kiszőkíti profi termékekkel.

2. Semmitől nem nő gyorsabban, tapasztalatból mondom. Ápold rendesen, ne használj hőt hogy a vége ne töredezzen és ne kelljen vágni belőle. Egyébként ha növeszteni akarod a szőkítést felejtsd el

2019. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Szőkítésre nekem bevált a kamillatea. Nem annyira látványosan, de pár arnyalatot világosított rajta.
2019. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!