Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitöl lett csúnnya a bőröm? SOS

Mitöl lett csúnnya a bőröm? SOS

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig nem volt pattanásom, és most hirtelen nagyon sok lett a szám körül, nagyon el vagyok keserdve mert azt hittem hogy kinöttem a ,, patikorszakból"

Nem tudom, hogy min változtattam, vagy hogy min kénne változtattnom. Puderezni nem szoktam, hogy ne legyen még rosszabb... bőrdokinál voltam, nem használt a crém amit felirt :(


20 L



2019. jún. 18. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ne bántsd, idővel elmúlik.
2019. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem szabad, de olyan nehéz tényleg megállni

remélem tényleg elmulik :((

2019. jún. 18. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden okozhatja, szuvas fog, étel, új kozmetikum,stressz, fogamzásgátló.
2019. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Érdemes lenne szerintem kivizsgálni, hogy van-e ételallergiád. Addig is próbálkozhatsz azzal, hogy pl. a tejet elhagyod 2 hétig...
2019. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Voltam nem rég fogorvosnál nincs rossz fogam, fogigátlót nem szedek... de viszont nagy rajtam a nyomás és sokat streszelek

Allergiatesten tavaly voltam minden negativ volt, de a tejre azért figyelek

2019. jún. 18. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:

A stressz okozhatja, próbáld meg csökkenteni a rajtad lévő nyomást. Stressz esetén segíthet még a magnézium pótlás megnyugodni, lelazulni (napi 1 szem). Ha külsőleg szeretnéd kezelni akkor nekem erre 2 dolog vált be: a The Ordinary niacinamid szérumja, illetve segíthet még egy jó bha vagy pha hámlasztó is. De ha hámlasztani szeretnél először olvass utána pl. a skinsmart vagy tajti ildikó oldalán.

Esetleg mivel pont a szád körül jelennek meg érdemes lenne megnézned, hogy milyen ételektől jöhet ki (ha nem is vagy allergiás azért vannak bizonyos ételek amik növelik a rizikóját pl. Tej, magas glikémiás indexű ételek).

2019. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!